Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

Për të pasur një performancë mbresëlënëse normalisht që kërkon sakrificë dhe Lizzo sapo na e dëshmoi këtë!

Dëshira e madhe për të krijuar një atmosferë mjaft elektrizuese dhe për të bërë një performancë shumë energjike janë karakteristikë e këngëtares së njohur në mbarë botën, Lizzo. Gjatë këtyre ditëve këngëtarja është duke u stërvitur për t’ia arritur qëllimit që të bëjë sparkatën. Tre herë fituesja e çmimeve ‘Grammy’ ka postuar në rrjetin e saj social Instagram një video teksa shfaqet me trajnerin e saj Wade Bryant duke u stërvitur për të arritur që ta realizojë me sukses sparkatën. Ajo kishte shkruar se:

Nuk kam qenë kurrë kaq afër për të bërë sparkatën në jetën time! Një seancë me @wadebryant_ dhe unë jam në rrugën e duhur!

Ajo e ka falenderuar trajnerin e saj në Instagram, ndërkohë që në profilin e saj në Twitter krijuesja e hitit “Rumors” ka postuar një video teksa është duke bërë ‘rap’ dhe e vendos theksin më shumë tek këngët e saj të papublikuara ende. Këngëtarja e ‘Cuz I Love You’ ka punuar shumë në albumin e saj të katërt në studion e saj të regjistrimit në Los Angeles.

https://twitter.com/lizzo/status/1451745049528586244

Rikujtojmë se, Lizzo është përfolur për një marrëdhënie me aktorin Chris Evans. E gjitha nisi me një mesazh që këngëtarja i nisi aktorit kur ishte e dehur. Edhe pse nuk e dimë se çfarë shkruhej në të, Lizzo ka shprehur se ishte paksa ‘turpëruese’. Më pas kanë vazhduar dhe flirtimet e tyre në rrjete sociale. Chris e ka uruar për ditëlindje këngëtaren duke thënë se po ndjehej dhe pak xheloz.

E si të mos mjaftonte kjo, Lizzo përhapi thashetheme se është shtatzënë me fëmijën e aktorit. Videot e saj u bënë virale në TikTok dhe fansat aq deshën. Megjithatë dhe Chris e priti mirë të gjithë këtë situatë dhe e vazhdoi rrjedhën e shakasë. Edhe pse çdo gjë përfundoi dhe u kuptua që ishte një shaka pasi Lizzo realiht nuk është shtatëzanë.