Celebrities Gossip Showbiz

“Punoni punoni…”, Don Xhoni bën paralajmërimin e radhës!

Don Xhoni është padiskutim një nga reperët më të përfolur të momentit. Vetëm pak kohë nga nisja e karrierës së tij dhe ai ka arritur të fitojë zemrat e ndjekësve. Këngët e tij numërojnë miliona klikime duke e bërë kështu reperin shumë të pëlqyer nga ndjekësit.

Duket se pushimet për Don Xhonin kanë mbaruar dhe po punon për projektin e ri muzikor. Këtë na e ka treguar ditën e sotme me një video, ku u drejtohet artistëve të tjerë dhe paralajmëron se shumë shpejt do të publikohet kënga e tij e re.

Punoni punoni, mos u nalni

Shihemi shpejt

Së fundmi Don Xhoni ka bërë krenarë fansat e tij me gjestin e veçantë. Me anë të një postimi reperi ka treguar se falë ndihmës së tij, një familjeje në nevojë i është dhuruar një shtëpi. Gjithashtu është shprehur se këtë rast nuk po e bën publik për vëmendje, por për të bërë thirrje që të gjithë të bëjnë të tilla veprime të mira ndaj atyre që kanë nevojë.