Big Brother Radio Celebrities Gossip Showbiz

“Rikja nuk po e përdor bukurinë për ta joshur Meritonin…”/ Habit Iva Korumi: Mund ta nxirrte Ilnisën nga vetja!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Dinamikat në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndryshojnë në çdo moment.

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Në lidhje me audiencën shumë të madhe të këtij spektakli ka mendime të ndryshme. Suksesi ka kaluar kufijtë e një spektakli në ekranin e televizorit e tani jemi përballë një fenomeni social që mund të quhet edhe si “Big Brother Mania”. Ndërkohë, e ftuar sot në “Big Brother Radio” ishte gazetarja Iva Korumi. Si i analizon ajo banorët e “Big Brother Vip”?!

Françeska ka një lloj qetësie që është e lezetshme deri diku. Më ka pëlqyer në disa reagime që është e qetë. Ka atë qetësinë që i irriton të tjerët… Erjola është një vajzë simpatike, është vërtet seksi, ka forma trupi të bukura. Është pak e ashpër. Ka një lloj egërsie që nuk më pëlqen te vajzat. Ajo është shumë mashkull në nervin që transmeton.

Ndërkohë, ja si e ka komentuar Iva sjelljen e Rikes në raport me Ilnisën dhe Meritonin.

Rikja nuk po e përdor bukurinë e saj për ta joshur Meritonin. Po të donte mund ta kishte luajtur lojën që ta nxirrte Ilnisën nga vetja…