Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip Showbiz

Robert Berisha duke shijuar një romancë të re me modelen italiane…

Modelja e njohur italiane, Maria Bove, ditët e fundit tërhoqi vëmendje të madhe në rrjetet sociale. Kjo pas publikimit të një videoje, në të cilën shfaqet duke u puthur në buzë me artistin shqiptar, Robert Berisha.

Videoja është bërë virale në rrjetet sociale dhe dyshja po vazhdojnë të shoqërohen akoma me njëri-tjetrin.

Ditën e sotme ka qenë Bove, ajo e cila ka ndarë një tjetër video në InstaStory ku shfaqet me Robertin në ashensor.

Maria thuhet se është një modele e influencere ndërkombëtare, e cila në vitin 2011 ishte finalistja italiane në garën ndërkombëtare ‘Miss Bota’.