Celebrities Gossip Showbiz

Si një baba i përkushtuar, Tristan Thompson poston çaste të ëmbla me vogëlushen True!

Tristan Thompson duket se po shijon kohën e tij cilësore baba-bijë pasi ndau fotografitë e adhurueshme të të dyve këtë fundjavë. Duke postuar në InstagramStory në shtëpi në Los Anxhelos, Tristan ndau një foto të adhurueshme të tij dhe vajzës 4-vjeçare True, të cilës i shkroi titullin “Twinz” e ndjekur nga emoji me zemër.

Në klipin tjetër, të postuar për 3.6 milionë ndjekësit e tij, vogëlushja duket se po e ndihmon babin e saj me një kujdes për veten të së premtes mbrëma, ndërsa ajo i hedh një lugë xhel në kokë, për të cilën ai përgjigjet:

Oh wow kjo është një gjë e madhe. Mirë. Valët do të duken si një cunami, apo jo?

Më pas ai përpiqet të bëjë që vajza e tij t’i thotë ‘tsunami’, por në klipin e radhës, ajo thotë “le ta lajmë këtë”. Duke u përkulur përpara për të dhënë një pamje më të mirë, ai tha “stilim ngaTrue” teksa tregonte modelin e ri të flokëve.

Tristan ndan True me yllin e “KUWTK”, Khloe, e cila është nisur për në Itali përpara dasmës së motrës së saj Kourtney me bateristin e Blink-182, Travis Barker. Ylli i sportit dhe Khloe mirëpritën vajzën e tyre në vitin 2018.

Pasi u pajtuan pasi Khloe zbuloi se Tristan e kishte tradhtuar ndërsa ajo ishte shtatzënë, dyshja u ndanë përsëri vitin e kaluar kur u raportua se Tristan kishte një fëmijë tjetër me një trajnere personale.