Celebrities Gossip Showbiz

“Sikur njerëzit ta dinin…”/Kim Kardashian mesa duket mban të fshehtë një sekret të Kanye West!

Në një episod të fundit të ‘Keeping up with the Kardashians’, ylli televiziv Kim Kardashian hapi zemrën teksa po fliste me nënën e saj. Mesa duket, ka shumë situata shqetësuese që po ndodhin ende me ish-partnerin e saj Kanye West që do të krijonin një skandal të madh nëse pjesa tjetër e botës do të dinte për to. Edhe pse reperi duket se po shkon mirë për sa i përket jetës së tij sentimentale dhe pasurisë, Kim la të kuptohej se problemet e tij personale janë intensifikuar.

Ndërkaq, 42-vjeçarja në emisionin e saj u shpreh se:

Kam ngecur me këtë për pjesën tjetër të jetës sime dhe jam shumë e mbingarkuar. Ende ndjej nevojën të mos flas për këtë dhe ta mbroj nga fëmijët e mi dhe gjithmonë do ta bëj. Zot, sikur njerëzit ta dinin … Unë thjesht nuk do t’ua bëja kurrë këtë fëmijëve të mi. Është me të vërtetë çmenduri. Është ndjenja më e vështirë të shikosh dikë që e doje vërtet dhe me të cilin ke një familje thjesht të jetë kaq ndryshe nga ai që e njihje. Ndonjëherë më duket sikur ai do të arrinte fundin, ky është udhëtimi i tij që ai duhet ta kuptojë vetë. Unë vrapoja dhe thoja: ‘Do të jetë mirë, do të bëhet. Mos u shqetëso. Thjesht jepi atij një mundësi tjetër. Tani nuk e kam më atë energji’.

Së fundmi Kim Kardashian ka folur mbi vështirësitë e të qenit një nënë beqare në një episod në podcastin ‘On Purpose’ me Jay Shetty. Në trailerin mbi episodin e ardhshëm Kim ka folur për pritshmëritë e saj për prindërimin përpara se të kishte fëmijë dhe se si ndryshon nga përvoja e saj aktuale.