Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Showbiz

Telashe në parajsë! Chiara Ferragni dhe Fedez ndjekin terapi në çift?!

Duket se ashtu si çdo njeri tjetër i thjeshtë, edhe Chiara Ferragni paska probleme në jetën e saj personale. Madje këtë e ka pranuar publikisht vetë Fedez së fundmi.

Artisti i njohur italian, në një intervistë të fundit ka pranuar se ai dhe bashkëshortja e tij, Chiara, ndjekin në çift terapitë tek psikologu, por edhe pa qenë në asnjë krizë. Vetëm me problemet e përditshme, ato mjaftojnë që një burrë dhe në grua veç drekave e darkave në restorante, të ndjekin edhe seancat tek psikologu. Fedez shprehet se:

Mendoj që gjëja më interesante është të kërkosh normalitetin dhe të shkosh në terapi bashkë e jo veç e veç.

Mesazhi arriti i fortë dhe i qartë dhe sigurisht pasoi një ndikim të madh mediatik dhe social. Ka shumë të famshëm që janë përpjekur gjatë viteve të heqin tabu dhe stigmën mbi shëndetin mendor.

Dyshja e njohur italiane, blogerja Chiara Ferragni dhe bashkëshorti i saj, këngëtari Fedez janë padyshim një nga çiftet më të njohura e me të komentura në botën e showbiz-it. Ata shquhen për natyrën e thjeshtë e pa komplekse që kanë. Çifti i famshëm kanë ngritur perandorinë e tyre dhe po ja dalin të pasurohen çdo ditë e më shumë mes bizneseve që zotërojnë dhe kontratave që nënshkruajnë.

Së fundmi del dhe një prodhim filmik i tyre që pritet ta rrisë dhe më shumë vlerën në llogarinë e çiftit. Por a e dini sa fitojnë ata në një minutë? Sipas një faqeje të njohur në Instagram që analizon personazhet publik dhe fitimet e tyre, ata fitojnë 32 euro në minutë. Chiara Ferragni është pa dyshim një nga ikonat më të mëdha të modës.