Celebrities Gossip Showbiz

“Unë do lë programin!”, një prej banorëve të “BBV3” merr vendimin e rëndësishëm!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Ndërkohë që ka qenë në oborr me Rozën dhe është shprehur se spektaklin e së martës po e pret me padurim për të sqaruar gjithçka, Jetmiri ka shkuar në dhomën e gjumit, ku ka biseduar me Meritonin dhe Françeskën. Banori i BBV3 është shprehur se ka vendosur që të largohet nga programi dhe se kjo është e patjetërsueshme.

Jetmiri: Unë do lë programin.

Meritoni: Jo more, çfarë thua kështu?

Françeska: Për fjalën që të ka thënë se do të shkul dhëmbët?

Jetmiri: Ky është vendimi im dhe është i patjetërsueshëm dhe i panegociueshëm.

Françeska: Për ta kuptuar më mirë, për fjalën që të ka thënë se do të shkul dhëmbët?

Jetmiri: Po

Meritoni: Për asnjë arsye ti nuk duhet të largohesh nga loja.

Ditën e sotme teksa ka qenë në oborr bashkë me disa nga banorët, Romeo i ka ironizuar të gjithë duke përdorur temën e ‘këllqeve’. Disa javë më parë kjo ka qenë kryefjala e shtëpisë për shkak të deklaratës së Albit për Romeon, ku u shpreh: “Ti Romeo nuk ke këllqe” e këtë ka qenë Romeo ai që e ka rikujtuar.