Celebrities Gossip Showbiz

Will Smith shkon në udhëtime me ish-bashkëshorten e tij dhe Jada nuk e ka aspak problem…

Marrëdhënia e Will Smith dhe Jada Pinkett sa vjen e na surprizon gjithnjë e më shumë. Së fundmi Jada ka folur më shumë mbi lidhjen e bashkëshortit të saj me ish-gruan e tij.

Para se aktori të njihej me Jada Pinkett, ai ishte i martuar me Sheree Zampino, me të cilën ka dhe ka një djalë, Trey Smith. Aspekti më befasues i kësaj, është marrëdhënia e çuditshme që Will Smith ende mban me gruan e tij të parë.

Edhe pse bashkë-prindërimi i një fëmije pas divorcit është mjaft i zakonshëm këto ditë, mbajtja e një miqësie dhe të shkosh në udhëtime së bashku mund të jetë pak e habitshme. Kjo është pikërisht ajo që Will Smith bën me gruan e tij të parë, ai shkon në udhëtime me të dhe Jada e miraton plotësisht.

Ajo foli për këtë gjatë episodit të saj më të fundit në “Red Table Talk”. Jada Pinkett Smith ndau disa nga sekretet e saj më të errëta me publikun në emisionin e saj në Facebook. Kur Zampino erdhi si e ftuar, Jada vendosi të zbulojë këtë informacion të vogël që mund të befasojë disa njerëz. Ajo u shpreh:

Ata bëjnë udhëtime dhe unë nuk jam atje. Ata bëjnë gjënë e tyre. Jo së bashku në mënyrë romantike, por nëse ai do të shkojë në një turne librash dhe nëna dhe motra e tij do të shkojnë, është kënaqësi për mua të shikoj se kënaqen me njëri-tjetrin. Le të jemi të qartë për këtë, nuk kemi probleme.

Jada Pinkett Smith pritet që së shpejti të publikojë një libër që do të detajojë martesën e saj të ndërlikuar me Will Smith. Njoftimi shtoi se Pinkett Smith do të tregojë edukimin e saj jokonvencional në Baltimore, miqësinë e saj me reperin e ndjerë Tupac Shakur dhe romancën e saj me Will Smith.