Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Xhensila, Ghetto Geasy dhe Majk së shpejti do të “rrëfejnë mëkatin e tyre”!

Para se t’ju tregojmë më shumë detaje, vetëm nga fakti se tre artistë si Ghetto Geasy, Majk dhe Xhensila do të sjellin një bashkëpunim presim të jetë diçka tepër e veçantë. Shpesh është përfolur se treshja do të vijnë me një projekt muzikor, megjithatë asgjë nuk ishte konfirmuar ende.

Pak më parë, artistët më në fund me anë të një trailer-i nga kënga e tyre e përbashkët, zbuluan shumë. Teksa të tre kanë publikuar një pjesë nga klipi i bashkëpunimit të tyre, ata kanë zbuluar titullin e këngës që është “Mëkati jem” dhe data e publikimit, me të cilën në fakt na surprizuan. Treshja kanë vendosur ta publikojnë ditën e nesërme në orën 18:00, ndaj nuk do të na duhet të presim shumë.

Jo vetëm kaq, por Xhensilën dhe Ghetto Geasy-n mund t’i shohim me ‘look-un’ e tyre më të ri me të cilin u përfolën shumë në rrjete sociale.

Para 3 muajve, Ghetto Geasy publikoi këngën e tij më të re në bashkëpunim me Stine-n. “Andiamo” ka plot 3 milion klikime dhe erdhi si një projekt shumë veror nga dy artistët. Ndërsa, Majk solli bashkëpunimin me ish anëtarët e grupit ‘Babastars’ pas një zënke që djemtë patën para disa vitesh. “Amore” është kënga e reperi së bashku me Cozman dhe Onat, e cila u prit shumë mirë nga publiku.

Nga ana tjetër projekti më i fundit muzikor i Xhensilës është ai në bashkëpunim me Lumi B. “Prit pak” katër muaj pas publikimit ka mbi 15 milion klikime.