Celebrities Film & Tv Magazine Ndryshe Showbiz

A është bërë pishman për daljen nga BBV? Ja si përgjigjet Julia Ilirjani…

E ftuar në emisionin e kësaj jave në “Ndryshe” me Salsano Rrapi, Adi Pojana dhe Visjan Ukcenaj ka qenë aktorja e mirënjohur Julia Ilirjani. Ajo së fundmi ishte pjesë e edicionit të tretë të spektaklit më të ndjekur në Shqipëri, “Big Brother VIP Albania”, ku gjithashtu në këtë intervistë na zbuloi disa detaje nga kjo eksperiencë.

E pyetur se nëse është bërë pishman për hyrjen në BBV, ose nëse kishte pasur një moment kur ka thënë ‘Përse mora pjesë, ç’desha këtu’, ajo u shpreh:

Kam menduar ‘Po sikur të dal tani?’. Jo ‘Ç’pata që u futa’.

Përse ajo e ka menduar këtë? A e ka mërzitur dikush aty brenda gjatë qëndrimit të saj?

Nuk më mërziti njeri në mënyrë konkrete, por ishin disa situata që nuk më kanë pëlqyer.

Në përditësim…