Celebrities Gossip Showbiz

Adrola Dushi falenderon babain e saj dhe arsyeja do t’ju habisë!

Adrola Dushi, modelja e njohur shqiptare e cila ka pasur një karrierë disavjeçare në ShBA ka qënë shumë e përfolur kohët e fundit, për shkak të aludimeve për një lidhje dashurie me këngëtarin e njohur, Capital T.

Lidhur me kujtime të fëmijërisë së saj, modelja ka bërë një postim, përmes të cilit ka falenderuar babain e saj që e ka mësuar atë të jetë si një “mashkull” pavarësisht se është vajzë. Në një postim, të cilin Adrola e ka shpërndarë në profilin e saj, duke lënë të nënkuptohet se këto fjalë i përshtaten më së miri asaj shkruhet:

Një falenderim për babain tim që më ka mësuar se si të jem një “mashkull”, pavarësisht se jam vajza e tij

Adrola bashkangjitur këtij postimi, të cilin e ka shoqëruar me ikonat e të qeshurës a shkruar:

Me këtë rast përshëndes të gjithë mirditorët

Së fundmi Adrola ka treguar për ndjekësit një ngjarje që e ka trembur shumë, pasi teksa udhëtonte makina e saj nuk ka funskionuar dhe nuk ka marrë asnjë komandë. Për fat të mirë modelja ka treguar se asgjë e keqe nuk ka ndodhur ama nëse do kishte ndodhur mudn të kishte qenë fatale.