Celebrities Gossip Magazine Showbiz

Ben Affleck apo Brad Pitt? Gwyneth Paltrow zbulon se cili nga ata është më i mirë në seks!

Gwyneth Paltrow po bën një udhëtim në korsinë e kujtesës, duke ndarë detajet e NSFW rreth aftësive të ish-ve të saj Ben Affleck dhe Brad Pitt në dhomën e gjumit. Pasi u tha dëgjuesve të “Call Her Daddy” në episodin e së mërkurës se të dy aktorët ishin “puthës të mirë” kur u takuan, prezantuesja Alexandra Cooper pyeti se kush ishte më mirë në shtrat. 50 vjeçarja pranoi:

Kjo është vërtet e vështirë. Sepse Brad ishte si një lloj kimie madhore, dashuria e jetës, një lloj [bashkimi]. Dhe atëherë Ben ishte teknikisht i shkëlqyer. Nuk mund ta besoj se vajza ime, po e dëgjon këtë!

Kur u shty për të luajtur “F-k, Marry, Kill” me Affleck, 50 vjeç, dhe Pitt, 59 vjeç, dhe ish-bashkëshortin e saj, Chris Martin, në mendje, aktorja tha se do të bënte seks përsëri me Pitt. “Unë mendoj se do zgjidhja Brad,” tha Paltrow, duke vënë në dukje se ajo do të zgjidhte të “rimartohej” me frontmenin e Coldplay.

Ajo vazhdoi të thoshte se ndërsa Affleck e bënte atë të qeshte më shumë, Pitt ishte një partner më romantik – dhe aktori më i mirë. Biznesmenja u fejua me Brad Pitt në vitin 1996, vetëm që dyshja e quajti të largohej vitin e ardhshëm. Pas ndarjes së tyre, Paltrow vazhdoi me Affleck. Çifti i parë u takua dhe u largua nga viti 1997 deri në vitin 2000.

Marrëdhënia e radhës e yllit të “Emma” ishte me Martinin, me të cilin u martua në vitin 2003 dhe me të cilin ka dy fëmijë. Ish-të mirëpritën vajzën Apple, 18 vjeç dhe djalin Moses, 17 vjeç, respektivisht në 2004 dhe 2006.