Celebrities Gossip Showbiz

Britney Spears bën postimin e ëmbël për 2-mujorin e dasmës së saj!

Britney Spears ndau të dielën në rrjetet sociale më shumë foto nga dasma e saj dhe një foto të shoqes së saj Selena Gomez. Artistja festoi dy-mujorin e martesës me Sam Asghari, 28 vjeç, duke ndarë foto nga dita e saj e veçantë. Një fotografi tregonte pistën e vallëzimit, të cilën ajo e shkroi me titull:

Kjo është pista e vallëzimit në dasmën time përrallore përpara se të kërcenim.

Ajo ndau gjithashtu një foto të një limuzine të bardhë të zbukuruar me dhjetëra trëndafila rozë me një shenjë ‘Të sapomartuar’ në bagazh, duke e quajtur atë ‘makina jonë e veçantë’.

Këngëtarja ndau gjithashtu një foto të shoqes së saj Selena Gomez, 30, e veshur me një bluzë bezhë, një fund shumëngjyrësh dhe duke pozuar me kokën e një kukulle në gojë. Britney shkroi:

Faleminderit Selenës që më tha gjithçka që dëshiron është që unë të jem e lumtur 3 herë! Ishte një dasmë shumë, shumë, shumë e veçantë!

Postimi përfshin falënderime të përsëritura për Paris Hilton, Madonna dhe Drew Barrymore për pjesëmarrjen. Britney dhe Selena duket se nuk kanë punuar së bashku, por Selena regjistroi një këngë që Britney shkroi të quajtur “Whiplash”.