Celebrities Gossip Showbiz

Britney Spears dhe bashkëshorti Sam Asghari ndajnë një puthje romantike teksa meditojnë së bashku në ditën e Krishtlindjes!

Bashkëshorti i Britney Spears, Sam Asghari, postoi në Instagram të dielën për të ndarë të dhënat nga Krishtlindjet e çiftit. Aktori 28-vjeçar dhe ylli i popit 41-vjeçar u ulën nën një qiell të mrekullueshëm teksa përballeshin me njëri-tjetrin në një gjendje meditimi dhe ndanë një puthje. Sam shkroi në mbishkrimin e tij:

Një shëtitje e vogël dhe pak meditim në ditën e Krishtlindjes.

Rreth tyre kishte gjelbërim ndërsa krijuesi i hitit Baby One More Time kishte veshur një bluzë të errët me mëngë të gjata dhe streçe.

Flokët e saj bionde ishin stiluar në valëzime të lirshme ndërsa i binin në shpinë dhe mbi gjoks. Sam u shpreh për Britney-n ndërsa shtoi:

Gruaja ime po bëhet vërtet një guru e meditimit dhe mua më pëlqen.

Më pas ai u uroi mbarësi tre milionë ndjekësve të tij ndërsa përfundoi:

Gëzuar Krishtlindjet për të gjithë ju.

Asghari, i njohur për rolet në shfaqje, kishte veshur një bluzë të zezë. Mjekra e tij ishte e shkurtuar mirë dhe ngushtë dhe ai dhe Britney mbanin syze dielli. Postimi grumbulloi më shumë se 83,000 pëlqime brenda dy orëve. Vjen disa ditë pasi fansat e artistes muzikore shprehën shqetësimin për vendndodhjen e saj, ndërsa ajo vazhdon të ngarkojë pjesë të çuditshme të përmbajtjes.