Celebrities Gossip Showbiz

U shqetësuan të gjithë për zhdukjen e ikonës së muzikës, Britney Spears por ja si qëndron e vërteta!

Pasi në internet ka qarkulluar versioni se ikona e muzikës, Britney Spears mund të jetë në rrezik, e zhdukur ose në rastin më të keq të vdekur, disa burime të afërta kanë mohuar informacionin që miliona fansat e saj i kanë bërë në prag të kësaj ‘krize’. Në rrjetet sociale thuhet se llogaria në Instagram e Spears është në ngarkim të dikujt tjetër, i cili ka postuar përmbajtje të vjetra, kështu që ‘dritat e alarmit’ u ndezën mes fansave se diçka po ndodh me yllin.

Në një nga postimet e saj, Brit deklaroi se ishte gati të udhëtonte në Nju Jork, kështu që menjëherë një ushtri paparacësh u përgatit për ta kapur pas mbërritjes së saj në shtet. Por Britney nuk arriti kurrë.

Sipas TMZ, e cila citon burime të afërta me Spears, ajo tha se do të shkonte në NYC vetëm për të hequr aromën e shtypit dhe se në realitet ajo dhe burri i saj, Sam Asghari, ishin me pushime për disa ditë në Meksikë, dhe se videoja e saj në dush është bërë në atë vend dhe nuk ishte e vjetër.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Channel 8 (@britneyspears)

Një tjetër moment që shkaktoi shqetësim tek fansat e këngëtares ‘Toxic’ ishte kur prindërit e saj Jamie dhe Lynne Spears mbërritën në Los Angeles javën e kaluar, ndaj menduan se diçka shumë e keqe po ndodhte. Por sipas TMZ, prindërit e saj ishin në qytet sepse mbesa e Britney-t (vajza e vëllait të saj Bryan) po performonte në një projekt shkollor të Krishtlindjeve të “The Nutcracker” dhe ata shkuan ta shihnin atë duke performuar.

Megjithatë, teoritë vazhdojnë të qarkullojnë dhe shumë fansa vazhdojnë të pyesin pse, për shembull, Britney vazhdon të shfaqet në të gjitha fotografitë e saj me sy si panda, me bojë për vetulla që vrapon, gjë që shumë pretendojnë se është për shkak të kontrollit të ushtruar mbi të nga fshehtësia. personazhe në botën e muzikës.