BBV - Live nga shtëpia - NEWS
Meriton Mjekiqi flet për planet e tij pas përfundimit të eksperiencës në BBV!

Në Top Albania Radio, gjatë ditës së djeshme, vijoi transmeti i fundit për këtë sezon…

Gjëja e parë që do të bëjë pas daljes nga BBV? Juli: “Gruas do t’i lë një takim në krevat”!

Në Top Albania Radio, gjatë ditës së djeshme, vijoi transmeti i fundit për këtë sezon…

“Me ikjen e Ilnisës u lëndova…” Meriton Mjekiqi: Thoja a ka mundësi njeriu me dashuru kaq shumë…

Në Top Albania Radio po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do t’ju…

“Dua një bebe me njeriu e duhur…” Romeo Veshaj: Në finale do isha dhe pa romancën me Heidin…

Në Top Albania Radio po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do t’ju…

Cila ishte këshilla që Donald Veshaj i dha Romeos para se të futej në Big Brother Vip?!

Në Top Albania Radio po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do t’ju…

“Presioni dhe loja fitoi”/ Heidi flet për marrëdhënien e saj me Eglën: Sado që kam treguar…

Në Top Albania Radio po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do…

“Për herë të parë e kam parë tek…”/ Heidi për Romeon: Më tërhoqi që në foto

Në Top Albania Radio po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do t’ju…

“Cilët janë dy personat që i sheh në podin final?”/ Heidi: Vlerësoj shumë…

Në Top Albania Radio po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do t’ju…

“Mjafton që këmbët të mos na ngrihen nga toka”/ Cilat janë planet e Egla Ceno pas daljes nga BBV?!

Në Top Albania Radio po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do t’ju…

BBV-Live nga shtëpia/Egla në një rrëfim për rrugëtimin deri në finale e finalistët!

Big Brother Live nga shtëpia është rikthyer në Top Albania Radio dhe me moderatoret Elona…

“Më hoqe nga Instagrami se kishe të dashurën xheloze”, Roza akuzon Romeon!

Meritoni dhe Romeo kanë zhvilluar një podcast për Top Albania Radio, ku kanë folur për…

BBV – Live nga Shtëpia/ Egla-Julit: “Si ia bën pa u shkrydhur? Ke tre muaj pa bërë gjë…”!

Në Top Albania Radio po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do t’ju bëjë…

BBV – Live nga Shtëpia/ Erjola: “U mundova të jem një pykë e lezetshme”!

Në Top Albania Radio po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do…

BBV – Live nga Shtëpia/ Heidi Baci: “Vajza më inteligjente në shtëpi është…”!

Në Top Albania Radio po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do…

BBV – Live nga Shtëpia/ Egla për 100 ditët në shtëpi: Kjo eksperiencë më ka rritur, nuk mbaj mëri askënd!

Rikthehet në Top Albania Radio, Big Brother Live nga Shtëpia. Edhe në këtë edicion të…

BBV – Live nga Shtëpia/ Romeo për debatet me Meritonin: Shumë gabim, e shoh finalist!

Rikthehet në Top Albania Radio, Big Brother Live nga Shtëpia. Edhe në këtë edicion të…

BBV – Live nga Shtëpia/ Romeo dhe Heidi së shpejti prindër?!

Në Top Albania Radio po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do…

BBV Live nga Shtëpia/Mes lotësh e përqafimesh pajtohen Meritoni dhe Romeo!

Sot është e diela e Big Brother Live nga Shtëpia në Top Albania Radio, me…

Juli habit me deklaratën për Heidin: Ajo është më e…

Në TAR po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do t’ju bëjë…

Romeo flet për përmendjen e njerëzve nga jashtë: Thonë gjithçka që duan sepse e dinë që…

Në TAR po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do t’ju bëjë…

Juli: E dija nga jashtë që Romeo… “Banorët kanë ndryshuar, skemat janë minimizuar“, ja çfarë thotë Graciano!

Në TAR po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do t’ju bëjë…

BBV – Live nga Shtëpia/ Erjola dhe Rike njëzëri, Juli banori me strategjinë më të fortë brenda shtëpisë!

Në TAR po vijon transmetimin ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do t’ju bëjë shoqëri…

BBV – Live nga Shtëpia/Roza: “E hedh provokimin në dy kuptime, aty ku i djeg vazhdon loja”!

Nis Big Brother Live nga Shtëpia, që do t’ju bëjë shoqëri deri më 19:00 në…

BBV – Live nga Shtëpia/Finalja sipas Romeos, Heidit e Meritonit!

Në pjesën e dytë të panelit radiofonik mes Ilnisës, Meritonit, Heidit dhe Romeos në Big…

Big Brother Live nga Shtëpia/Sherr Romeo-Meritoni për viktimizimin/Kush e përdor më shumë?

Nis Big Brother Live nga Shtëpia, që do t’ju bëjë shoqëri deri më 19:00 në…

BBV Live nga Shtëpia/ “Viktimizimi”, Julja ia thotë troç Rozës: Dhe ti e ke bërë. Vuajtje në ‘overacting’…

Ka nisur Big Brother Live nga Shtëpia, që është rikthyer në Top Albania Radio, në…

BBV Live nga Shtëpia/ Jetmiri braktis emisionin! Liam Mandiaro: Heidi mosmirnjohëse ndaj Romeos…

Ka nisur Big Brother Live nga Shtëpia, që është rikthyer në Top Albania Radio, në…

BBV Live nga Shtëpia/ “Qahen me shoqe e traumatizohen nga mbyllja në banjo…”, Egla Ceno: Publiku e di…

Ka nisur Big Brother Live nga Shtëpia, që është rikthyer në Top Albania Radio, në…

“Në këtë shtëpi ka shumë mosmirënjohës…“ Rike Roçi flet për situatën mes Vesës, Romeos dhe Heidit!

Ka filluar Big Brother Live nga Shtëpia, që është rikthyer në Top Albania Radio, në…

BBV Live nga Shtëpia/ “Qau ky e qau ai”, Jul Deda: Shoku Romeo, mbret i viktimizimit bashkë me…

Ka nisur Big Brother Live nga Shtëpia, që është rikthyer në Top Albania Radio, në…

BBV Live nga Shtëpia, banorët dhe izolimi: Meritoni zhurmues/Arma e Rikes: Kush më bie do t’i bie!

Në pjesën e dytë të emisionit të tij në studion e Top Albania Radio-s Live…

BBV Live nga Shtëpia: Emocional apo racional, si i ndan Juli për Romeon e Françeskën?

Sapo ka filluar Big Brother Live nga Shtëpia, që është rikthyer në Top Albania Radio,…

Çfarë pritet të thonë banorët e shtëpisë së BBV këtë të diel ‘live’ në Top Albania Radio?

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në…

Nga Olta te Armaldo pastaj tek Luizi, Kristi shpjegon arsyen!

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel, emisioni…

“Efin e kam dashur sa Kiarën…”, Luizi bën deklaratën e papritur në “BBV- Live nga shtëpia”!

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel, emisioni…

Çfarë marrëdhënie do ketë Efi me Oltën pas mbarimit të “BBV2”?

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel, emisioni…

Mes Kejvina Kthellës dhe Tea Trifonit, ja cilën do të takojë Luiz Ejlli pas daljes nga “BBV2”!

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel, emisioni…

Çfarë do të bëjë Luiz Ejlli pas mbarimit të “BBV2”?

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel, emisioni…

“Nuk do të marr më pjesë në…”, ja vendimi i papritur i Luiz Ejllit!

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel, emisioni…