Big Brother Radio
Olta Sheta analizon rrugëtimin e Eglës si finaliste: “Tabunë e ka thyer Egla këtë vit…”

Të ftuar në emisionin “Big Brother Radio” kanë qenë Olta Sheta në studio dhe Toros…

Olta Sheta analizon lojën e Heidit: “Një vajzë që ka vetëm edukatë por për lojtare zero…”

Të ftuar në emisionin “Big Brother Radio” kanë qenë Olta Sheta në studio dhe Toros…

“Juli nuk ka dhënë asgjë…”/Olta Sheta analizon rrugëtimin e finalistëve: “Romeo ka qenë një zhgënjim…”

Të ftuar në emisionin “Big Brother Radio” kanë qenë Olta Sheta dhe Toros Shahnaian për…

“Do të isha në finale”/ Çfarë do të ndodhte nëse Fation Kuqari nuk do të hiqte dorë nga rrugëtimi i BBV?!

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura…

Fustane me shuma marramendëse? Si qëndron e vërteta pas veshjeve luksoze të Françeskës në BBV?!

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura…

Një diferencë moshe me bashkëshortin? Françeska sqaron thashethemet në rrjet rreth lidhjes së saj!

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura…

“I kemi rënë në qafë njëri-tjetrit”/A ka pasur miqësi të vërteta Françeska Murati në BBV?!

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura…

“Një shokim total”/ Si kanë qenë 48 orët e fundit e Françeskës pas daljes së saj nga BBV?!

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura…

Hyri në universitet në moshën 10-vjeçare dhe mbaroi doktoraturën në moshën 17-vjeçare, ju njohim me Dorothy Jean Tillman II!

Adoleshentja amerikane nga Çikago Dorothy Jean Tillman II vitin e kaluar mori doktoraturën në Universitetin…

“E kam paragjykuar…”/ Paloma komenton banorët e “BBV3: Egla Ceno është kryefjala!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por…

“Jul Deda ka ngjashmëri të paparë me Ilir Shaqirin…”/ Paloma komenton “BBV3” në TAR!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por…

“Nuk shoh kimi…”/ Paloma komenton lidhjen e Heidit dhe Romeos: Lidhja e tyre nuk do zgjasë jashtë!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por…

“Për çdo gjë qan…”/ Paloma komenton banorët e “BBV3”: Romeon mund ta fusësh shumë shpejt në grackë!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por…

“Egla dhe Meritoni patjetër që do jenë finalist…”/ Cili është fituesi i “BBV3” sipas Palomës?

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por…

“Pak përndjekës…”/ Paloma komenton “BBV3”: Meritoni është një lojtar kryefjalë për këtë sezon!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por…

“Heidi më kujton Beniadën…”/ Paloma në “Big Brother Radio”: Ajo lojë do këllqe!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por…

“Ilnisa si për dasmë…”/Enxhi Valteri komenton stilin e veshjes së banoreve të BBV3: “Roza me xixa dhe temina…”

E ftuar në emisionin “S’e Kam me Ty” sot ka qenë stilistja e njohur, Enxhi…

“U ndje pak më euforik dhe i fortë…”/Çfarë do t’i thoshte Drini Zeqo Gracianos nëse do ta kishte përballë?!

I ftuar në emisionin “Big Brother Radio” ka qenë ish-banori, Drini Zeqo për të bërë…

Cili ka qenë avantazhi i Heidit si lojtare?! Drini Zeqo: “Nuk është kaq e pafajshme, fsheh diçka pas buzëqeshjes…”

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Big Brother Radio” ka qenë ish-banori, Drini Zeqo…

Përballja e dy banoreve Egla-Heidi, Drini Zeqo: “Jam vendosur më shumë në anën e…”

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Big Brother Radio” ka qenë ish-banori, Drini Zeqo…

Duhet të jetë djalë apo vajzë?! Drini Zeqo e ka ndarë mendjen se kush duhet ta fitojë BBV3…

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Big Brother Radio” ka qenë ish-banori, Drini Zeqo…

“Kam frikë mos është në dyshen finale…”/ Monika Lubonja refuzon të komentojë Eglën!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por…

“Juli shkon në finale para Meritonit…”/ Monika Lubonja në TAR: Juli ose Romeo fiton “BBV3”!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por…

Monika Lubonja në TAR: Gracianon e krahasoj me Einxhel sepse…

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por…

“M’u shpif Egla, nuk po e përballoja bashkëjetesën me një krijesë të tillë!”/ Roza Lati në një rrëfim special pas largimit nga “BBV3”!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por…

Rikthimi në ekran me sloganin ‘suki-suki’? Roza Lati flet ekskluzivisht në TAR: Mezi pres…

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por…

Aldor Nini për BBV: “Banori më me influencë në rrjetet sociale është…”!

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura…

“Këtë vit mund ta marrë një femër…”/Mes Eglës dhe Heidit, Arjola Shehu zgjedh fituesen e BBV3!

E ftuar në emisionin “Big Brother Radio” ka qenë moderatorja e njohur Arjola Shehu, për…

Çfarë do të mbajë mend nga eksperienca e tij në BBV?! Shkëlqim Bega zbulon se…

I ftuar në emisionin “Big Brother Radio” ka qenë ish-banori i cili përfundoi rrugëtimin e…

“Më i preferuari është Ledioni…”/Miri i “West Side Family” zbulon emrat e finalistëve të BBV3!

I ftuar në emisionin “Big Brother Radio” ka qenë artisti Armir Shahini ose i njohur…

Debati i ashpër mes Eglës dhe Julit, Armir Shahini: “Po preke tek familja është gjë shumë e madhe…”

I ftuar në emisionin “Big Brother Radio” ka qenë artisti Armir Shahini ose i njohur…

E meritonte Romeo finalen?! Armir Shahini analizon lojën e banorit: “Ndoshta karakteri i tij është vënë re tek…”

I ftuar në emisionin “Big Brother Radio” ka qenë artisti Armir Shahini ose i njohur…

Miri i ‘West Side Family’:”Më mirë që nuk erdhi ftesa tek edicioni i dytë sepse…”

I ftuar në emisionin “Big Brother Radio” ka qenë artisti Armir Shahini ose i njohur…

Ismet Shehu: “Të martave dhe të shtunave bizneset falimentojnë”!

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura…

A e ka uruar Efi Dhedhes çiftin Luiz-Kiara për lindjen e vajzës së tyre?!

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura…

Julia Ilirjani për finalen e BBV: “Nuk më duket viti i një gruaje”!

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura…

Ekskluzive në TAR/ Julia Ilirjani dhe Ilnisa Agolli sjellin projektin më të ri në Top Channel!

Suksesi ka kaluar kufijtë e një spektakli në ekranin e televizorit e tani jemi përballë…

“Njeriu me zarf të zi”/ Julia Ilirjani: “Nëse Egla e fiton këtë edicion, atëherë populli shqiptar…”!

Suksesi ka kaluar kufijtë e një spektakli në ekranin e televizorit e tani jemi përballë…

“Romeo do shkojë në finale!”/ Malvina Duraku dhe Gerald Qerimi komentojnë nominimin Heidi-Romeo…

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por…