Pasò
Ekskluzivisht për TAR, regjisori Eduart Grishaj zbulon surprizat e këtij edicioni të “BBV2”!

Top Channel po vazhdon të sjellë projekte nga më të ndryshme televizive që i kanë…

Aktorja e njohur, Anxhela Halili zbulon në TAR gjithçka rreth rolit dhe eksperiencës së saj në filmin “Sofia”!

Sot e ftuar në emisionin sportiv “Paso” ka qenë aktorja e njohur shqiptare dhe njëkohësisht…

Trajneri i Luiza Gegës, Taulant Stërmasi zbulon se po përgatiten për të marrë pjesë në Kampionatin Botëror!

Sot i ftuar në emisionin sportiv “Paso” ka qenë trajneri i atletes Luzia Gega, bëhet…

Në 75-vjetorin e krijimit të Federatës së Basketbollit në Shqipëri, i ftuar në “Pasó” Presidenti i saj, Avni Ponari!

Sot i ftuar në emisionin sportiv “Pasó” nëpërmjet një lidhjeje telefonike ka qenë Presidenti i…

Si sot tetë vite më parë është zhvilluar ndeshja historike Shqipëri-Serbi/ Gazetari Artan Hoxha tregon gjithçka rreth saj!

Sot i ftuar në emisionin “Pasó” ka qenë Artan Hoxha, për të folur në lidhje…

Myrto Uzuni flet për herë të parë në TAR për jetën private dhe zbulon më shumë rreth ofertave nga klubet e tjera!

I ftuar pak më parë në një lidhje telefonike në ‘Paso’ ishte futbollisti i Kombëtares…

Vdekja e Mbretëreshës Elizabeth, lajmi që tronditi botën komentohet sot në “Pasó” nga Arben Manaj!

Ditën e djeshme u bë publik lajmi se Mbretëresha Elizabeth humbi jetën në moshën 96-vjeçare….

Një tjetër sezon i “Pasó” mbyllet me sukses!

Emisioni më i kërkuar nga të gjithë fanatikët e sportit. Glent Nallbani, Edi Manushi, Redi…

Jetmir Halilaj: “Kampionati shqiptar në regres, nuk mban njeri përgjegjësi!”

Emisioni më i kërkuar nga të gjithë fanatikët e sportit. Glent Nallbani, Edi Manushi, Redi…

Dritan Stoka: “Partizani dje ishte pa skemë, pa asnjë ide loje…”

Emisioni më i kërkuar nga të gjithë fanatikët e sportit. Glent Nallbani, Edi Manushi, Redi…

Altin Lala flet për gjendjen aktuale të Kombëtares shqiptare!

‘Paso’, emisioni juaj i preferuar sportiv erdhi edhe këtë të premte me shumë të reja…

Edi Manushi i zbulon ‘sekretin’ Beniadës ekskluzivisht për TAR: “Ka një avokat me origjinë nga Napoli…”

Çdo emision i TAR padyshim që ka veçantinë e tij dhe sjell për ju intervista…

Gjithçka që duhet të dimë rreth finales së Conference League na e zbulon ekskluzivisht për TAR, Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj!

Në këtë të premte sportive në Top Albania Radio në emisionin “Pasò” së bashku me…

Çfarë pritet nga finalja e Conference League sipas Lorik Canës?!

I ftuar ditën e sotme në një lidhje telefonike në “Pasò” ishte Lorik Cana. Në…

Pak orë para se emisioni “Më lër të flas” të fillojë, Donald Veshaj tregon për TAR se…

Në këtë të premte sportive në emisionin “Pasó” me Glent Nallbanin, Ed Manushin, Gëzim Sinematin…

Ylli Aga: “Në futboll nuk ka asnjë favor në planin ekonomik që të ndihmohet nëpërmjet sponsorizimit ose uljeve të taksave!”

‘Paso’, emisioni juaj i preferuar sportiv erdhi edhe këtë të premte  me plot të ftuar…

Surprizon Erion Braçe/ “Nuk e shikoj më Partizanin…”

“Paso” erdhi edhe këtë të premte sportive me Glent Nallbani, Lorenc Jemini, Redi Jupi dhe…

Rikthimi i basteve në mënyrë zyrtare, i ftuar Ardi Cani!

“Paso” erdhi edhe këtë të premte sportive me Glent Nallbani, Lorenc Jemini, Redi Jupi dhe…

Erjon Bogdani: “Ishte një tragjedi e madhe për të gjithë Italinë dje…”

I ftuar ditën e sotme në “Pasò” sportive në një lidhje telefonike ishte golashënuesi Erjon…

Cila nga skuadrat ka më shumë mundësi të fitojë ‘Champions League’ sipas Arjan Peços!

E premtja sportive në TAR erdhi me plot diskutime dhe analiza të hollësishme rreth futbollit…

Tifozi i zjarrtë i Tiranës, Redion Zaloshnja, përcjell emocionet për derbin e nesërm!

“Pasò” sportive vjen edhe këtë të premte me një episod të veçantë, ku flitet për…

“Vendimi gjykatës detyrues, nëse FSHF bën zgjedhjet ato janë nul…”/ Arben Rakipi flet në lidhje me zgjedhjet e FSHF!

Sot i ftuar në emisionin e “Pasò” për të diskutuar në lidhje me problemet dhe…

Rekordet e “Big Brother Vip”/ Flet regjisori Eduart Grishaj!

“Pasò” sportive erdhi edhe këtë të premte, me një tjetër episod dinamik. Për të diskutuar…

Eduard Prodani: “Reagimi i FSHF është diletant…”

“Pasò” sportive erdhi edhe këtë të premte, me një tjetër episod dinamik. Për të diskutuar…

Edi Manushi: “Beniada është një realitet femëror ndryshe nga ato që kemi parë deri tani. As dallavere, as thika pas shpine…”

“Big Brother Vip Albania” është një fenomen mediatik i cili ka thyer çdo rekord. Të…

Sot në “Pasò” u fol për gjithçka, nga vizita e Presidentit të UEFA-s në Tiranë, deri te raporti i politikës me sportin!

E premtja sportive erdhi me ndryshime sot në “Pasò” teksa krahas Glentit në prezantim, ishte…

Ed Manushi nis një aventurë të re në Top Albania Radio!

Ky episod i ‘Paso’ nuk mund të vinte kaq ndryshe dhe më dinamik se këtë…

Lorenc Jemini: “Për futboll shqiptarët luajnë dhe zbathët…”

I ftuar ditën e sotme në “Pasò”, nën moderimin e Denisit dhe Glentit, ishte Lorenc…

Redi Jupi zbulon ‘sekretet’ e futbollistëve të huaj… Kush rrinte me paketa me cigare dhe kë e merrnin të dehur në rrugë tifozët?!

Ditën e sotme i ftuar në një lidhje telefonike në “Pasò” ishte Redi Jupi. Një…

Altin Lala zbulon emrin që e ka vështirësuar më shumë në futboll!

I ftuar ditën e sotme në “Pasò”, nën moderimin e Denisit dhe Glentit ishte Altin…

“Paguhesha 48 mijë lekë të vjetra në muaj”, volejbollistja Ida Zavalani rrëfen vështirësitë e profesionit!

Në këtë të premte sportive, diskutimi në studio në ‘Paso’ përpos të rejave më të…

Artan Shyti komenton ‘luftën’ për presidencën e FSHF-së!

I ftuar ditën e sotme në një lidhje telefonike ishte Artan Shyti, i cili ndau…

Artan Shyti: “Futbolli shqiptar është një informalitet i formalizuar!”

Ditën e sotme ishte i ftuar në “Pasò” në një lidhje telefonike Artan Shyti, për…

Ar Bakalli flet për Arbërin e “BBV”: “E shoh finalist…”

Ditën e sotme Ar Bakalli ishte i ftuar në “Pasò”, ku ndër të tjera foli…

Ekskluzivisht për TAR, Ar Bakalli flet mbi çështjen e Djokovic!

E premtja është sportive për Top Albania Radio dhe “Pasò” vjen me një tjetër episod…

Arjan Peço komenton derbin: “Tirana dukej që ishte një ekip me shumë potencë…”

Arjan Peço ishte i ftuar ditën e sotme në “Paso”, në takimin e fundit për…

Fidel Ylli: “Kërcënova në SPAK për pistën e tartanit në stadiumin ‘Loro Boriçi'”

I ftuar sot në “Paso” ishte Presidenti i Komitetit Olimpik Shqiptar, Fidel Ylli. Padyshim, një…

Erion Braçe: “Kur marrim lekë ne që jemi në Parlament dhe që s’bëjmë asgjë…”

I ftuar ditën e sotme në një lidhje telefonike në “Paso” ishte Erion Braçe, ku…

Albana Bejko: “Skëndërbeu si Basha, dikur në krye tani po rrezikon!”

“Paso” erdhi si çdo të premte për të gjithë dëgjuesit besnikë të TAR dhe dashamirësit…