Celebrities Film & Tv Gossip Showbiz

Çfarë ka më të veçantë “The Kardashians” nga “Keeping Up With the Kardashians”?

A ju ka munguar “Keeping Up With the Kardashians” që kur doli në transmetim vjeshtën e kaluar? Sigurisht që për personat që e kanë ndjekur nga fillimi të gjithë rrugëtimin ka filluar që t’ju mungojë që tani, pavarësisht nëse e pranojnë ose jo. Në ditët e sotme në rrjetet sociale gjithmonë kemi një qasje më shumë në lidhje me postimet dhe lajmet që qarkullojnë çdo minutë për familjen e tyre.

Tashmë besoj e keni marrë vesh se Hulu do të debutojë një serial krejt të ri, të titulluar me vend “The Kardashians”, në vetëm dy javë. Më poshtë gjeni të gjitha detajet mbi hyrjen e fundit dhe të historisë së televizionit Kardashian.

A ka një trailer për të?

Padyshim që po. Shikoni të plotë më poshtë.

Për çfarë është shfaqja?

Linja zyrtare e të gjithë historisë së re nënkupton: “Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall dhe Kylie i kthejnë kamerat për të zbuluar të vërtetën pas titujve. Nga presionet intensive të drejtimit të bizneseve miliarda dollarëshe deri te gëzimet e kohës së lojës dhe braktisjes së shkollës, ky serial i sjell shikuesit në qendër me një histori të sinqertë të dashurisë dhe jetës në qendër të vëmendjes.” E paqartë se si kjo do të jetë shumë e ndryshme nga “Keeping Up With the Kardashians” ose spinoff-et e tij të ndryshme, por mendoj se do ta shohim!

Kush është i përfshirë në shfaqje?

Kris, Kendall, Kylie, Kourtney, Kim dhe Khloé Kardashian do të luajnë të gjithë. Travis Barker, Scott Disick dhe Kanye West do të shfaqen gjithashtu (megjithatë shkurtimisht), ndërsa Rob Kardashian jo. Dhe ndërsa romanca e Kim me Pete Davidson përmendet shumë në trailer – “Kjo është një marrëdhënie që nuk mendoj se dikush e ka parë të vijë,” thotë Kris – Kim i tha Variety në fillim të këtij muaji se ata nuk e kanë filmuar së bashku. “Unë nuk jam kundër. Thjesht nuk është ajo që bën ai, “tha ajo. Emma Conway, Elizabeth Jones dhe Ben Winston janë producentë ekzekutiv me Danielle King që shërben si prezantuese dhe producente ekzekutive.

Kur do të shfaqet premiera?

“Kardashians” do të ‘godasin’ Hulu të enjten, më 14 prill, kështu që bëhuni gati për të marrë më shumën informacione në lidhje me jetën e të gjithëve.