Celebrities Gossip Showbiz

“Do jem një nënë…”, Dea Mishel habit ndjekësit me postimin e fundit!

Një periudhë tepër e zënë dhe të ngarkuar këto kohë. Që pas përfundimit të “Big Brother Vip Albania 2”, Dean e kemi parë në shumë projekte dhe së fundmi në rubrikë “Influencer” tek emisioni “E Diell”. Dea Mishel është një personazh mjaft aktiv në rrjetet socialeë, e cila vazhdimisht ndan me ndjekësit e saj, momente të shumta nga përditëshmëria e saj.

Dea ka publikuar një video ku shihet një nënë me vajzën e saj, të cilat janë veshur njësoj dhe mesa duket, kjo ka ngacmuar bukuroshen që të shpreh dëshirën e saj që kur të bëjë fëmijë, nuk dëshiron të bëjë asgjë tjetër por vetëm të rrijë me të.

Kur të bëj fëmijë, do fiksohem. Nuk do bëj asgjë tjetër përvecse do rri me fëmijën. Do jem një nënë që rri në shtëpi. Po pres me padurim

Me rastin e “Pavarësisë së Shqipërisë” shumë personazhe të njohur shqiptarë kanë postuar në rrjete sociale fjalë dedikuar atdheut ose foto të veshur kuqezi. Një gjest i veçantë, i cili ka marrë shumë vëmendjen e publikut ka qenë ai i Dea Mishel, e cila ka vizatuar shkabën në buzët e kuqe, duke dhënë kështu idenë e flamurit shqiptar. Me anë të talentit të saj në pikturë, Dea ka arritur ka realizojë këtë duke pikturuar buzët e saj.