Celebrities Gossip Showbiz

Pikturon shkabën në buzët e kuqe, ja gjesti i Dea Mishel për ditën e Pavarësisë së Shqipërisë!

Një periudhë tepër e zënë dhe të ngarkuar këto kohë. Që pas përfundimit të “Big Brother Vip Albania 2”, Dean e kemi parë në shumë projekte dhe së fundmi në rubrikë “Influencer” tek emisioni “E Diell”. Dea Mishel është një personazh mjaft aktiv në rrjetet socialeë, e cila vazhdimisht ndan me ndjekësit e saj, momente të shumta nga përditëshmëria e saj.

Ditën e djeshme me rastin e “Pavarësisë së Shqipërisë” shumë personazhe të njohur shqiptarë kanë postuar në rrjete sociale fjalë dedikuar atdheut ose foto të veshur kuqezi. Një gjest i veçantë, i cili ka marrë shumë vëmendjen e publikut ka qenë ai i Dea Mishel, e cila ka vizatuar shkabën në buzët e kuqe, duke dhënë kështu idenë e flamurit shqiptar. Me anë të talentit të saj në pikturë, Dea ka arritur ka realizojë këtë duke pikturuar buzët e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dea Mishel 🍒 (@deamichellee)

Dea herë pas here bën edhe bashkëbisedimeve  ndjekësit në Instagram me anë të një ‘Ask-u’. Një gjë të tillë ka bërë edhe së fundmi, ku fansat i kanë bërë pyetje të shumta, i kanë kërkuar këshilla si dhe i kanë shprehur dashurinë.