Celebrities Gossip Showbiz

Do t’i jepni të drejtë aktorit/Zbulohet arsyeja pse Ben Affleck ishte i mërzitur gjatë mbrëmjes së “Grammy Awards”!

Eventi i madh i ndarjes së çmimeve Grammy u zhvillua të dielën e kaluar dhe kishte shumë momente argëtuese nga e gjithë ceremonia. Përveç fitores së diskutueshme të Harry Styles, ishte një moment tjetër i rëndësishëm që pushtoi rrjetin dhe prej tij lindën meme të reja dhe mjaft interesante. Jennifer Lopez mori pjesë në ceremoni me bashkëshortin Ben Affleck, aktori ishte i pranishëm por nuk dukej se po kënaqej. Shumë teori të ndryshme kanë dalë nga një ndërveprim që ata të dy kishin kur pritësi Trevor Noah iu afrua atyre gjatë një momenti  në mbrëmje.

Affleck me sa duket nuk po e ndjente atmosferën në Grammy, por dukej sikur po bënte përpjekje për të qenë atje. Nga të gjitha teoritë e çmendura, më e keqja është se Ben dhe Jennifer po kalojnë një moment të vështirë. Megjithatë, informacionet e reja nga një burim pranë tyre kanë zbuluar arsyen pse Ben Affleck kishte një fytyrë kaq të ngrysur në këtë ngjarje. Nuk kishte asnjë lidhje me marrëdhënien e tij me Jennifer Lopez. Në fakt, ndoshta do t’ju pëlqejë Ben edhe më shumë kur të zbuloni të vërtetën.

Sipas një burimi që foli drejtpërdrejt në Entertainment Tonight, gjithçka që pësoi Ben gjatë Grammy ishte rraskapitja. Aktori aktualisht ka një pjesë të vogël të projekteve të reja që po ndodhin në të njëjtën kohë dhe ai ndihej jashtëzakonisht i lodhur pas një jave të ngarkuar. Të gjithë ne kalojmë diçka të ngjashme gjatë një fundjave, kur nuk duam të shkojmë diku por e bëjmë sepse duam t’i kënaqim të dashurit tanë. Madje Jennifer Lopez ka postuar një video ku ka lavdëruar bashkëshortin e saj që ka qenë pranë saj në natën më të rëndësishme të industrisë muzikore.

Kjo është ajo që burimi i tha ET:

Jen dhe Ben patën një mbrëmje argëtuese në GRAMMY, por ata të dy kanë qenë shumë të zënë duke punuar në disa projekte, dhe Ben ndihej i lodhur. Ai donte të shkonte dhe të mbështeste Jen, por ai nuk ishte vetvetja. Jen kaloi shumë mirë dhe donte që Ben të ishte i emocionuar që të ishte atje.  Jen e di se Ben është një burrë i mrekullueshëm dhe ata gjithsesi u siguruan që të kalonin një natë të bukur së bashku. Ajo e di se sa mbështetës është Ben ndaj saj dhe punës së saj, por gjithashtu kupton se Ben është më shumë një njeri i shtëpisë dhe kjo nuk është gjëja e tij. Ajo është mirënjohëse për mbështetjen e tij, qoftë kur ata janë jashtë apo vetëm duke qëndruar në shtëpi.