Celebrities Gossip Showbiz

“Dokumentat e divorcit janë firmosur!”/Merr fund gjithçka mes Mauro Icardit dhe Wanda Nara-s!

Duket sikur udhëtimi i Mauro Icardit në Argjentinë dy javë më parë për të biseduar me Wanda Narën nuk dha rezultat, pasi raportet sugjerojnë se dokumentet e tyre të divorcit janë nënshkruar. Marrëdhënia e vështirë e çiftit duket se po i afrohet fundit. Gazetari argjentinas Angel de Brito ka thënë se:

Këto janë letrat e divorcit që Wanda nënshkroi më 1 tetor kur Icardi erdhi këtu dhe foli me Ana Rosenfeld për orë të tëra në apartamentin e Nunez. Aq sa duan të flasin për këtë, është nënshkruar nga Wanda. Tani fillon procesi ligjor.

Me martesën e tij me Wanda Narën që po i vjen fundi, duket se Icardi ka filluar të ndryshojë mendjen e tij kur flet për ish-bashkëshorten e tij që së shpejti do të bëhet. Pasi e quajti atë “tallja e të gjithë botës”, janë bërë publike edhe disa nga mesazhet private të Icardit.

Kur pretendon se je single apo thua se je, por je TOKSIK.

Para pak ditësh Mauro Icardi vendosi të flasë më në fund për ndarjen nga Wanda Nara, duke i nxjerrë gjërat në ‘dritën e diellit’. Futbollisti ka shprehur:

E njoh më shumë se kushdo dhe e kam mbrojtur më shumë se kushdo. Ka ardhur një moment kur nuk mund ta mbroj më. Është bërë qesharake në të gjithë botën. Jam lodhur me gënjeshtrat e saj. Kërcënon me divorc prej një viti por nuk e realizon asnjëherë. Ka gjithmonë një kërcënim apo shantazh. Fëmijët tanë janë të mëdhenj dhe ndihen shumë keq pasi ajo e ka bërë gjithçka publike.