Celebrities Gossip Love & Sex Showbiz

Edhe pse ishte i fejuar me Jennifer Lopez, Alex Rodriguez i ka shkruar yllit të njohur dhe i ka bërë një kërkesë të çuditshme!

Ylli i ‘Southern Charm’ Madison LeCroy së fundmi foli me Austen Kroll në podcast-in e tij ‘Pillows and Beer’ për kohën kur Alex Rodriguez u përpoq ta kthente atë në “të dashurën” e tij. Me sa duket, A-Rod e ka bërë këtë kur ishte fejuar me Jennifer Lopez. LeCroy zbuloi gjithçka dhe nuk u përmbajt.

Ajo është e martuar për fat të mirë dhe nuk e ka problem të ndajë këtë lloj informacioni me njerëzit. Rodriguez e kontaktoi në Dm në rrjetin social Instagram LeCroy dhe ajo fillimisht mendoi se ndoshta dikush po përpiqej ta mashtronte. Por shpejt, ajo kuptoi se ishte Alex Rodriguez ai që i dërgoi mesazh. Në intervistë, LeCroy e bën A-Rod të ngjante si një mashtrues i bezdisshëm.

Kroll vazhdon të tregonte se Alex Rodriguez po përballej me LeCroy shumë herë në ditë. Ylli i reality TV pranoi se ish-ylli i MLB ishte vërtet i bezdisshëm, por reagimi nga Rodriguez ishte i shpejtë. Përmes Page Six, një zëdhënës i Alex Rodriguez mohoi të gjitha pretendimet duke thënë këtë:

15 minutat e saj të famës kanë kaluar dhe ajo po përpiqet të marrë një minutë të 16-të. Ju lutemi mos e humbni kohën e të gjithëve me këto tregime të rreme. Ato ishin false dy vjet më parë dhe vazhdojnë të jenë false.

Në vitin 2021, Madison LeCroy u shpreh se Alex Rodriguez i ofroi ta fluturonte për në Miami për një takim. Pavarësisht gjithë këtyre ftesave, ajo gjithmonë ka refuzuar dhe konfirmon se nuk e ka takuar kurrë personalisht A-Rod. Sot, LeCroy është e martuar dhe as sot nuk e ka problem të flasë për këtë.