Celebrities Gossip Showbiz

Efi Dhedhes nis bashkëpunimin me “Lori Kafe”!

Efi Dhedhes ka qenë padyshim një nga protagonistet e këtij edicioni të dytë të ‘Big Brother VIP 2’ që arriti të ketë një sukses të jashtëzakonshëm. E komentuar në rrjet për lojën e saj brenda shtëpisë, raportet me Luizin, e padyshim edhe për jetën e saj private.

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e BBV, Efi Dhedhes iu bë një surprizë nga “Vëllai i Madh” dhe bëhej fjalë për një bashkëpunim me “Lori Caffe”. Ndërkohë që shpesh herë ka reaguar se nuk ia kishte aspak idenë se çfarë po ndodhte, më në fund, Efi ka një lajm të mirë për të gjithë ndjekësit e saj. Përmes një postimi të bërë në profilin e saj të Instagramit, Efi ka publikuar një foto, ku shihen kutitë e kafëse së “Lori Caffe”.

Gjëra të reja po vijnë