Fashion

Fustanet e shkurtra të nusërisë që janë trendi i këtij viti!

Nuset kohët e fundit kanë kërkuar gjithnjë e më shumë fustane të shkurtra nusërie. Nga fustani i shkurtër i Dolce & Gabbana që Kourtney Kardashian veshi kur u martua me Travis Barker, tek Vivienne Westwood, i veshur nga Sophie Habboo, fustanet e shkurtra të nusërisë po kalojnë një moment të merituar dhe ka mënyrë më të mirë për t’i thënë ato premtime verore sesa me një fustan të bardhë të shkurtër?

Jo vetëm që janë gjatësia ideale për klimat më të ngrohta (thoni lamtumirë shtresave të tylit dhe mbinxehjes), një fustan i shkurtër nusërie është gjithashtu deklarata më e mirë për të bërë nëse jeni një nuse moderne. Askush nuk e pret kurrë atë, dhe ju mund ta vishni përsëri nëse dëshironi. Ju prezantojmë me disa nga modelet më trendi të këtij sezoni:

1. Fustane të shkurtra të bardha të dasmës për t’u veshur në dyshemenë e vallëzimit

2. Fustane të shkurtra nusërie për t’u veshur në vend të fustaneve të nusërisë

3. Fustan nusërie i shkurtër pa mëngë

4. Fustan nusërie i shkurtër luksoz

5. Fustan i shkurtër për dasma në plazh