Celebrities Showbiz

Gisele Bündchen ndan fotot e rralla me familjen e saj në Brazil!

Gisele Bündchen kohët e fundit pati mundësinë të ribashkohej me familjen e saj në shtëpi. Supermodelja ndau një galeri të bukur të imazheve nga një udhëtim në vendin e saj të lindjes, Brazil, në llogarinë e saj të verifikuar në Instagram të martën, e cila përmbante foto nga Rio de Janeiro së bashku me dy fëmijët e saj që ndan me ish-bashkëshortin Tom Brady.

Fotoja e fundit në postimin e Bündchen ishte një vështrim i rrallë i pesë motrave të saj si dhe prindërve të tyre. Fotoja tregonte nënën dhe babain e Bündchen, Vania dhe Valdir, të ulur në një tavolinë, me Gisele, binjakën e saj Patricia dhe motrat e tyre të tjera Rafaela, Graziela, Gabriela dhe Raquel të grumbulluar rreth tyre.

Gjithmonë në lutjet dhe zemrën time.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele)


Javën e kaluar, Bündchen foli me People rreth mënyrës se si ajo e gjeti pozicionin e saj në industrinë e modës, vështirësitë me të cilat është përballur gjatë viteve të fundit, duke përfshirë lëvizjen përpara pas divorcit të saj nga Brady.

Ka qenë shumë e vështirë për familjen time. Ka qenë shumë, në çdo fushë të jetës sime.