Celebrities Gossip Showbiz

“Duhet ta pranosh, e di…”/A është penduar Gisele Bundchen për vendimin e divorcit me Tom Brady?!

Një nga ngjarjet më të famshme dhe që bëri një bujë shumë të madhe gjatë vitit 2022, ishte kur legjenda e NFL-së, Tom Brady dhe supermodelja braziliane Gisele Bundchen bënë publike lajmin për vendimin që kishin marrë për t’u divorcuar. Ata ishin një nga çiftet më të njohur, kështu që ishte një tronditje për shumë fansa një gjë kaq e papritur duke qenë se ata kanë fëmijë së bashku. Deklarata që Tom ndau në rrjetet sociale ishte:

Ditët e fundit, unë dhe bashkëshortja ime finalizuam divorcin pas 13 vitesh martesë. Ne arritëm në këtë vendim në mënyrë miqësore dhe me mirënjohje për kohën që kemi kaluar me njëri-tjetrin. Jemi të bekuar me fëmijët tanë të mrekullueshëm, të cilët do të vazhdojnë të jenë qendra e gjithë botës sonë. Ne do të vazhdojmë të bashkëpunojmë si prindër, për t’u siguruar se ata do marrin të gjithë dashurinë dhe vëmendjen që meritojnë. Ne i urojmë më të mirën njëri-tjetrit teksa ndjekim kapituj të rinj të jetës sonë.

Bundchen vendosi të fliste me intervistuesin Lee Lowan për situatën një vit apo më vonë, dhe duket se ajo është e kënaqur me mënyrën se si gjërat kanë shkuar, si para dhe pas divorcit.

“Unë shikoj jetën time dhe nuk do ta bëja në ndonjë mënyrë tjetër. Nuk do të kisha asnjë mënyrë tjetër,” tha ajo, duke shtuar se nëse do të kishte mundësi ta bënte ndryshe, “nuk do të ndryshonte absolutisht asgjë.”

Dua të them, nuk është ajo për të cilën kam ëndërruar dhe për të cilën kam shpresuar. Prindërit e mi janë të martuar për 50 vjet, dhe unë me të vërtetë doja që kjo të ndodhte, por mendoj se duhet ta pranosh, e di, ndonjëherë ashtu siç je, ndonjëherë rriteni bashkë, ndonjëherë ndaheni.