Celebrities Gossip Showbiz

Habit Julia Fox: Nuk kam bërë seks me Kanye West gjatë lidhjes!

Julia Fox ka folur për lidhjen e saj të shkurtër me Kanye West. Aktorja 33-vjeçare ka folur për “New York Times” dhe ka theksuar se pavarësisht se ishte në një lidhje me reperin, ata nuk kishin jetë seksuale.

“Nuk ishte në të vërtetë për këtë,” tha ajo, që do të thotë se marrëdhënia e tyre nuk përfshinte fare seks. Siç e ka përmendur më poshtë, ajo ka shkruar për marrëdhënien e saj me Kanye West në kujtimet e saj, të cilat do të publikohen më 10 tetor.

Në librin e saj ajo shkruan se “lidhja e tyre drejtohej kryesisht nga Kanye West”, ndërsa theksoi se gjatë kohës që ishte me të ishte argëtuar shumë.

“Energjia e tij është shumë argëtuese kur je rreth tij. Ai na bënte mua dhe miqve të mi të qeshnim, të kërcejmë dhe të argëtohemi gjatë gjithë natës”, shkruan ajo në librin e saj, siç raportohet nga US Magazine.


Në deklaratat e saj të mëparshme, Julia Fox pohoi se filloi të dilte me reperin për të… mbrojtur Kim Kardashian. Në fund të fundit, Kanye West e kishte shprehur disa herë publikisht “fiksimin” e tij për ish-bashkëshorten.

Në një video të TikTok, ajo tha: “Po mendoja se ndoshta mund ta largoja nga Kim dhe ta shpërqendroja duke e bërë të më pëlqente. Dhe e dija që nëse dikush mund ta bënte këtë, isha unë. Kur e vendos mendjen për diçka, e arrij atë.”

Siç ka shpjeguar më pas, ajo vetë është një fanse e madhe e familjes Kardashian. “Kur kisha një koleksion veshjesh dhjetë vjet më parë, ata në fakt po i blinin rrobat e mia dhe i shisnin në dyqanet e tyre. Gjithmonë kam pasur një dashuri të madhe për Kim”, tha ajo.

Në lidhje me marrëdhënien me Kanye West, ajo deklaroi se fillimisht nuk iu përgjigj flirtimit të tij, kryesisht për shkak se ai është i famshëm. Marrëdhënia e çiftit filloi në janar dhe zgjati deri në shkurt 2022.