Celebrities Gossip Showbiz

Ja si e festuan David dhe Victoria Beckham 23-vjetorin e martesës!

David dhe Victoria Beckham festuan 23-vjetorin e martesës të hënën mbrëma teksa ishin nisur për në Paris. Çifti, i cili u martua në vitin 1999, u shfaq për një darkë me qirinj me pamje nga Kulla Eiffel, me David, me një shishe verë të kuqe të veçantë.

Victoria dokumentoi natën e tyre në qytetin romantik, duke u thënë fansave “ne e duam Parisin”. Për të shënuar momentin historik të përvjetorit, dyshja lëshuan një tullumbace të kuqe me zemër në qiell përpara se të shkonin në një tarracë për një vakt të këndshëm. David u tha ndjekësve të tij se kishte zgjedhur një shishe speciale të kuqe për një natë të veçantë.

Duke ndarë një foto, Victoria i kishte gdhendur personalisht mbajtësit e verës:

David, të dua shumë. Faleminderit për gjithçka. Gëzuar përvjetorin.

Çifti kanë mirëpritur katër fëmijë teksa u bënë burrë e grua pasi u martuan në një ceremoni të shkëlqyeshme në Kështjellën Luttrellstown pak jashtë Dublinit. Më herët gjatë ditës, Victoria ndau një foto të ëmbël të vetes duke qeshur së bashku me bashkëshortin e saj në dasmën e babait të tij Ted në prill. Në mbishkrim, ajo shkroi:

Ata thonë se ai nuk është gazmor, ata thonë se unë kurrë nuk buzëqesh, ata thanë se nuk do të zgjasë. Sot festojmë 23 vjet të martuar. David ti je gjithçka për mua, të dua shumë!