Celebrities Gossip Showbiz

Jamie Foxx poston foto nga pushimet me një mesazh të rëndësishëm për të gjithë!

Ende asnjë konfirmim apo detaje nga historia dhe për atë që ndodhi në të vërtetë me Jamie Foxx, frika e tij mjekësore tashmë është mposhtur muaj më parë dhe aktori tashmë është shëruar. Edhe pse duke parë postimin e tij të fundit, duket se ai mezi po fillon të ndihet sërish si vetvetja. Menjëherë pasi u shfaq në publik për herë të parë, Jamie Foxx ishte në një jaht dhe imazhi ishte shumë larg për të vërejtur ndonjë nga dëmtimet që pësoi. Ai gjeti gjithashtu çantën e një gruaje dhe ia ktheu asaj, e gjitha u kap në video. Por ende nuk ka asnjë konfirmim për asgjë që ka ndodhur.

Pas videos në të cilën ai më në fund flet me njerëzit për frikën e tij mjekësore, Jamie Foxx nuk ishte aspak i qartë. Mos hyrja në specifikat e asaj që ndodhi është pikërisht ajo që çon në teori konspirative. As me këtë mesazh të fundit nuk shohim ndonjë shpjegim të detajuar nga Foxx. Ja çfarë shkroi ai:

Ju po shikoni një njeri që është mirënjohës. Më në fund fillova të ndihem si vetvetja. Ka qenë një udhëtim i papritur i errët, por unë munda të shoh dritën. Unë jam mirënjohës për të gjithë ata që zgjatën dorën dhe dërguan urimet dhe lutjet. Kam shumë njerëz për të falenderuar… thjesht nuk e di sa shumë do të thotë. Do t’ju falenderoj të gjithëve personalisht dhe nëse nuk e keni ditur. ZOTI ËSHTË I MIRË, gjithë ditën çdo ditë .

Së bashku me mesazhin e tij të shkruar, ka një grup fotografish në të cilat Jamie Foxx duket të jetë në një parajsë tropikale ndërsa shijon pushimet. Ai duket më i qetë dhe mesazhi i tij do të thotë se ai është duke u rikuperuar plotësisht nga ajo që i ka ndodhur. Si fansat e tij ashtu edhe pjesa tjetër e botës do të vazhdojnë të pyesin veten se çfarë ndodhi me të. Edhe pse, ne të gjithë mund të pajtohemi se të shikosh Jamie Foxx të rimëkëmbet nga kjo është ajo që ka rëndësi për të gjithë. Çdo intervistë e planifikuar do të ketë një lloj vëmendjeje të veçantë, vetëm për të parë nëse ai pyetet për specifikat e asaj që ka kaluar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jamie Foxx (@iamjamiefoxx)