Celebrities Gossip Showbiz

Ndryshimi drastik i Jamie Foxx pas daljes nga spitali shqetëson fansat e tij!

Aktori amerikan Jamie Foxx ka trembur fansat e tij duke treguar se sa peshë ka humbur gjatë qëndrimit në spital. Thuhet se ai është shumë i gatshëm për t’u rikthyer në punë me kohë të plotë tani që po shërohet, por të gjithë mendojnë se ai duhet t’i marrë gjërat shumë më ngadalë.

Kujtojmë se Foxx u dërgua me urgjencë në spital në muajin prill, por problemi që kishte apo edhe gjendjs e tij nuk u zbulua në atë kohë. Ai kaloi javë të tëra në një institucion rehabilitimi në Çikago.

Ata i mësojnë njerëzit se si të ecin përsëri në këtë klinikë të veçantë. Jamie nuk do të ishte në këtë klinikë nëse ai nuk do të dëmtohej në një farë mënyre si rezultat i asaj që i ndodhi. Por fansat duhet të jenë të sigurt: Jamie është në kujdesin më të mirë në këtë lloj klinike.

Aktori 55-vjeçar ndau një video më 21 korrik, në të cilën duket se duket shumë më i dobësuar në fytyrë se sa shumë e prisnin të dukej ndonjëherë, duke shkaktuar shqetësim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jamie Foxx (@iamjamiefoxx)

Kam kaluar diçka që mendova se nuk do ta kaloja kurrë. E di që shumë njerëz po prisnin, e dini, donin të dëgjonin përditësimet, por të jem i sinqertë me ju, thjesht nuk doja që të më shihnit … me tubat që më dilnin dhe duke u përpjekur të kuptoja nëse unë do ta përballoja. Duke qenë në heshtje, ndonjëherë gjërat dalin jashtë kontrollit. Disa njerëz thanë se isha i verbër, por siç e shihni sytë po funksionojnë, sytë po punojnë mirë. Thanë se jam i paralizuar, nuk jam i paralizuar, por unë shkova në ferr dhe u ktheva.

Foxx vazhdoi duke shtuar se “rruga drejt rimëkëmbjes kishte gjithashtu disa vështirësi.”

Por unë po kthehem dhe jam në gjendje të punoj, kështu që dua të falënderoj njerëzit që më lejuan të punoj. Unë thjesht dua të them se i dua të gjithë dhe e dua gjithë dashurinë që kam marrë.