Celebrities Gossip Showbiz

Jennifer Lopez publikon një video me të gjithë familjarët por vëmendjen e mori vetëm djali i saj dhe Ben Affleck!

Javën e kaluar ishte Dita e Falënderimeve dhe familjet në të gjithë SHBA u mblodhën së bashku për të ndarë një vakt dhe një kohë cilësore të gjithë. Kjo përfshinte familjen e madhe të Ben Affleck dhe Jennifer Lopez. Dyshja u martuan gjatë verës dhe, megjithëse nuk kanë fëmijë së bashku, ata kanë fëmijë nga lidhje të tjera. Një nga fëmijët e J-Lo është Max dhe, edhe pse babai i tij biologjik është Marc Anthony, Ben Affleck e përqafon si të jetë djali i tij dhe kalojnë një kohë mjaft të bukur së bashku.

Në një foto që Jennifer Lopez shpërndau si pjesë e një prezantimi të Ditës së Falënderimeve, Max mund të shihet duke u përqafuar me aktorin, një foto me të vërtetë që të ngroh zemrën. Këngëtarja e njohur në postimin e saj në rrjetin social kishte shkruar se:

Kjo është … Festa e Falenderimeve!

Mes dy të famshmëve, ata kanë pesë fëmijë, edhe nëse nuk kanë asnjë bashkë. J-Lo mirëpriti Max dhe motrën e tij binjake Emme kur ajo ishte e martuar me Marc Anthony nga 2004 deri në 2014, ndërsa Ben Affleck kishte një vajzë të quajtur Violet, një vajzë të quajtur Seraphina dhe një djalë të quajtur Samuel ndërsa ai ishte i martuar me Jennifer Garner.

Kujtojmë gjithahstu se ylli i muzikës pop Jennifer Lopez surprizoi së fundmi duke zbuluar se do të publikojë një këngë dedikuar bashkëshortit të saj Ben Affleck. Përmes rrjetit social Instagram, Jennifer ndau listën e këngëve për albumin e saj të vitit 2023 “This Is Me… Now”, i cili përfshin “Dear Ben pt. ll.” Fansat u tërbuan menjëherë për titullin e këngës, i cili i referohet baladës “Dear Ben” që J.Lo publikoi në 2002, viti në të cilin u takua për herë të parë me Affleck.