Celebrities Gossip Showbiz

Johnny Deep vjen me një falënderim publik për yllin e muzikës pop Rihanna!

Së fundmi aktori i njohur, Johnny Depp ka falënderuar yllin e muzikës pop Rihanna që e përfshiu atë në edicionin e katërt të shfaqjes së saj “Savage x Fenty”. 59 vjeçari tregoi vlerësimin e tij për këngëtaren e njohur të “Umbrella” teksa postoi videon e paraqitjes së tij në shfaqjen e modës në llogarinë e tij në Instagram.

Faleminderit Rihana “Savage Fenty Show Vol.4”. Tani del në Prime Video.

Klipi i shkurtër i postuar nga Depp shfaqte pamje të ndryshme emocionuese dhe artistike nga afër të aktorit duke pozuar për kamerën. Shfaqja e modës e mbushur me yje u publikua premierë në Amazon Prime më 8 nëntor dhe Depp ishte një nga shumë personazhe të famshëm që u paraqit në ngjarje. Pamja e tij ngjalli disa reagime në internet, me fansat që pyesnin se pse këngëtarja përfshiu aktorin pas gjyqit të tij të diskutueshëm me ish-bashkëshorten Amber Heard.

Paraqitja e Johnny filloi me atë që qëndronte në mes të një pylli, duke mbështetur shpinën pas një peme, ndërsa kërcimtarët meshkuj pa këmishë performonin rreth tij, përpara se të fillonte të ecte drejt kamerës. Ndërkaq, thashethemet po qarkullojnë se romanca e fundit e Depp ka përfunduar disa muaj pasi kishte filluar, supozohet se gjatë betejës gjyqësore me ish-gruan e tij Amber Heard.

Depp është në lidhje me avokaten londineze Joelle Rich, nënë e dy fëmijëve. Por, së fundmi thuhet se Depp dhe e dashura e tij avokate kanë kaluar fundjavën në shoqërinë e njëri-tjetrit. Rihanna nga ana tjetër ka folur për herë të parë për zgjedhjen e saj dhe të partnerit A$AP Rocky për ta mbajtur privat emrin dhe foton e djalit, edhe pse kanë kaluar disa muaj që nga lindja e tij.