Celebrities Showbiz

“Ka gënjyer, nuk më ka telefonuar…”/Me cilët ish-banorë nuk ka më komunikim Julian Deda?!

Jul Deda ka qenë një nga banorët më të komentuar e më të fortë brenda “Big Brother VIP 3”. Ai i shkoi shumë pranë fitores, por në podium çmimi i madh shkoi për Egla Cenon. Juli ka qenë mëngjesin e sotëm i ftuar në studion e “Wake Up” për të folur më shumë për eksperiencën e tij dhe jo vetëm.

Kur Heidi ka qenë në këtë studio ka thënë emrin tënd si një person që do të mund të takohej e të fliste…

Nuk më ka marrë në telefon akoma. Ka gënjyer (qesh). Kam pasur një marrëdhënie shumë të mirë me të aty brenda, në shumicën e rasteve ishim në të njëjtën mendje. Ishte e drejtë në shumë momente. Si vajzë nuk e ndryshoj perceptimin që kam për të, si lojtare është muhabet tjetër pastaj. Për mua Heidi vazhdon të jetë një vajzë inteligjente dhe e di se çfarë do.

Me cilët ish-banorë nuk ke folur më?

Me Heidin dhe Romeon nuk kam patur komunikim. Nuk jam takuar, ata kanë qenë në lëvizje. Me Eglën jemi takuar në studio televizve, por nuk kemi folur në telefon. Pastaj me të tjerët kam pasur kontakt.