Celebrities Gossip Showbiz

Kendall Jenner ka gjetur mënyrën e veçantë për të mbështetur Bad Bunny në Coachella!

Modelja Kendall Jenner qëndroi afër dhe përpara për të parë të dashurin Bad Bunny duke performuar në Festivalin e Muzikës dhe Arteve në Coachella Valley 2023 të premten mbrëma dhe u bë virale për shkak të lëvizjeve të saj të kërcimit. Jenner, 27, duhej t’i kishte mësuar ato lëvizje nga artisti reggaeton porto-rikane, por ajo mund të ketë nevojë për pak praktikë.

Fansat në mediat sociale u sulën të komentonin Jenner-in për lëvizjet e saj me energji të ulët, megjithëse ajo meriton disa merita për lëvizjen që ishin njësoj me ritmin. Jenner mori pjesë në festivalin muzikor me motrën Kylie Jenner, e cila ishte e rrethuar nga truproje dhe anëtarë të tjerë të stafit.

Ata madje iu bashkuan një lloj linje konga ku të gjithë ishin duke ecur rresht. Jenner kishte një buzëqeshje të madhe në fytyrën e saj dhe nuk i interesonte nëse e shihte dikush.

Jenner duket se e ka harruar yllin e NBA-së, Devin Booker, me të cilin u lidh dhe u nda për disa vite përpara se të ndahej përfundimisht vitin e kaluar. Ajo ishte e lidhur me Bad Bunny dhe gjithçka nisi kur ata u panë duke u puthur pas një ngjarjeje dhe raportet thonë se ajo dëshiron ta marrë punën ngadalë.

Pjesëmarrja në Coachella, ku Bad Bunny ishte ngjarja kryesore, është një hap tjetër për t’i zyrtarizuar gjërat.