Celebrities Gossip Love & Sex Showbiz

Kjo foto e re e Kendall Jenner dhe Bad Bunny sapo vërtetoi se dyshja janë në një lidhje!

Në atë që po cilësohet si një nga romancat e vitit 2023, Kendall Jenner dhe Bad Bunny vazhdojnë që të mos japin një konfirmim apo mohim të thashethemeve në lidhje me raportin e tyre nëse janë apo jo çift. Por diçka ka arritur që të tërheqë vëmendjen e të gjithëve dhe në një lloj mënyre na kanë lënë të kuptojmë se dashuria e tyre është e vërtetë. Dyshja u panë së bashku në një arratisje romantike në Los Angeles. Modelja 27-vjeçare dhe muzikanti 29-vjeçar u fotografuan duke shijuar një shëtitje me kalë së bashku si pjesë e udhëtimit të tyre të dielën.

Ky imazh erdhi vetëm disa ditë pasi ata u panë duke u përqafuar në një nga klubet e natës premium të qytetit. Që prej muajit shkurt dyshja e famshme duket se janë lidhur, edhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar zyrtarisht këtë gjë në deklarata publike.

https://twitter.com/KimKimuntu/status/1643192585232478208?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1643192585232478208%7Ctwgr%5Ee844ffbd3934e85bf391e087b4b29bbf10617c0e%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.marca.com%2Fen%2Flifestyle%2Fcelebrities%2F2023%2F04%2F04%2F642c7741e2704e44578b45eb.html

Duke pasur parasysh faktin se të dy individët dukeshin kaq të qetë së bashku në kurrizin e të njëjtit kalë, ekziston një ndjenjë se ata po jetojnë një moment shumë të bukur në jetën e njëri-tjetrit. Jenner ka qenë më parë në një lidhje afatgjatë me lojtarin e Phoenix Suns, Devin Booker, edhe pse pas një përpjekjeje për pajtim dhe rikthim, ajo marrëdhënie tani duket se ka përfunduar plotësisht. Kjo u përdor edhe si referencë edhe nga Bad Bunny në një nga këngët e tij më të fundit, në të cilën ai u shfaq duke hedhur ‘hije’ ndaj një prej krijuesve të premierës së NBA-së.