Celebrities Gossip

Khloe Kardashian ka marrë një vendim shumë të rëndësishëm për jetën e saj, këtu përfshihet edhe Tristan Thompson!

Khloé Kardashian tashmë është koshiente për të gjitha ngjarjet e ndodhura së fundmi dhe pas dramës së atësisë së Tristan Thompson që është shpalosur gjatë muajve të fundit. Më herët në janar, lojtari i NBA konfirmoi se ai kishte një fëmijë me Maralee Nichols, gruaja që e paditi atë për mbështetjen e fëmijëve dhe tarifat e tjera të lidhura me shtatzëninë. Thompson kishte kundërshtuar më parë atësinë e fëmijës, i cili lindi më 1 dhjetor.

Gjatë kohës kur ai pranoi se flinte me Nichols, Thompson ishte gjithashtu në një lidhje edhe me Kardashian, me të cilën ndan vajzën 3 e gjysmë vjeçare True. Një burim thotë për PEOPLE se lajmi për tradhtinë e Thompson ka qenë “shkatërrues” për Kardashian, e cila ka pasur një lidhje të pandërprerë me të prej vitesh. Dyshja u nda më së fundi në qershor pasi u ribashkuan rreth fillimit të pandemisë COVID në 2020.

U desh shumë kohë që Khloé të kthehej me Tristan. Ata kalonin një kohë kaq të mrekullueshme familjare gjatë bllokimit nga pandemia. Khloé besonte vërtet se Tristan kishte ndryshuar. Ata po ecnin përpara me përpjekjet për një fëmijë të dytë. Ata po flisnin për të jetuar së bashku përgjithmonë. Tristan madje shiti shtëpinë e tij në Los Angeles. Khloé mendoi se më në fund do të respektonte familjen. Pasi zbuloi se gjithçka ishte një gënjeshtër, ishte tronditëse për të. Ajo ende po lufton me të.

Sidoqoftë, burimi i brendshëm vë në dukje se biznesmenia amerikane, tani po fokusohet të ecë përpara me ndihmën e familjes dhe miqve të saj.

Megjithatë, ajo ka një krah të madh mbështetjeje. Ata po e ndihmojnë atë të ecë përpara. Kjo ka të bëjë me marrëdhënien e saj me Tristanin. Ajo thotë se nuk do të kthehet më kurrë me të.