Celebrities Gossip Showbiz

Khloe Kardashian ka një kërkesë publike për Kanye West!

Khloe Kardashian i ka bërë një lutje publike Kanye West që të lërë të qetë familjen e saj, me reperin duke akuzuar ish-bashkëshorten e tij Kim Kardashian se e ka penguar të takohet me fëmijët e tyre. 45-vjeçari Kanye, i njohur ligjërisht si Ye, akuzoi familjen Kardashian se në thelb “rrëmbeu” vajzën e tij Chicago West pasi Khloe, 38 vjeç, i kërkoi atij të ndalonte “shkatërrimin” e motrës së saj.

Argumenti vjen pasi Kanye reagoi ndaj reagimit të furishëm për këmishën e tij “Jetët e Bardha kanë rëndësi”. Muzikanti ndau pretendimet e tij se Kim organizoi një festë të fshehtë ditëlindjeje për vajzën e tyre Chicago në janar të këtij viti. Kanye thotë se ylli refuzoi t’i tregonte se ku ishte ngjarja, megjithëse 41-vjeçarja Kim i ka mohuar më parë këto pretendime. Në një nga sharjet e tij të fundit në Instagram, Kanye shkroi:

Për të gjithë audiencën kaq të indinjuar për bluzën time, ku ishit kur nuk i shihja fëmijët e mi.

Si përgjigje, Khloe shkroi:

Po, të dua. Nuk dua ta bëj këtë në rrjetet sociale, por ti vazhdon ta sjellësh këtu. Ti je babai i mbesave dhe nipave të mi dhe unë po përpiqem të jem e respektueshme.

Ajo këmbënguli se ai e dinte se ku janë fëmijët e tij në çdo kohë.