Celebrities Magazine Showbiz

Kim Kardashian ngacmon fansat me një vështrim të fshehtë në sezonin e tretë të shfaqjes televizive të familjes së saj!

Kim Kardashian u dha fansave një shikim të vogël në sezonin e ri të shumëpritur të “The Kardashians” ndërsa xhirimet vazhdojnë për programin televiziv të familjes së famshme. Ylli i realitetit, 42 vjeç, mori ndjekësit në prapaskenë të serialeve hit nga Hulu dhe Disney+, të cilat u provuan të ishin jashtëzakonisht të njohura gjatë viteve të fundit. Një vazhdim i shfaqjes së tyre klasike “Keeping Up With The Kardashians”, fansat kanë pritur me durim për sezonin e ri pas përfundimit të serisë së dytë vitin e kaluar.

Ajo përfundoi në nëntor dhe që atëherë ekipet janë kthyer me Kris Jenner dhe vajzat e saj të famshme teksa xhirojnë sezonin e ardhshëm, që mendohet se do të përbëhet sërish nga 10 episode. Ndërsa data e premierës ende nuk është konfirmuar, Kourtney ishte një nga motrat e para që njoftoi se prodhimi kishte filluar në tetorin e vitit të kaluar.

Mamaja e katër fëmijëve Kim ndau një foto këtë javë me 346 milionë ndjekësit e saj, duke treguar një monitor xhirimi teksa ishte ulur në një karrige duke xhiruar një skenë rrëfimi. “Sezoni 3,” shkroi ajo poshtë fotos, duke rritur pritjet për sezonin e ardhshëm dhe duke treguar flokët e saj të lëmuar dhe veshjen tërësisht të zezë.

Detajet e serisë së re janë ende shumë të heshtura. Por sipas Variety, Hulu porositi 40 episode nga Kardashian-Jenners, me sezonin e parë dhe të dytë me 10 episode. Kjo vjen pasi Kim zbuloi regjimin e saj të çmendur të stërvitjes teksa shfaqi format e saj mahnitëse gjatë fundjavës. Duke u futur në Instagram të shtunën, ajo shfaqi fizikun e saj të fortë me pajisje stërvitjeje përqafuese, teksa po shkonte në palestër me trajneren e saj personale Senada Greca në krah.