Celebrities Fashion Showbiz

Kourtney Kardashian u cilësua si ‘qesharake’ për veshjen e fustanit me printime të një gruaje lakuriq!

Kourtney Kardashian gjithmonë shquhet për stilin e saj të veshjes mjaft ekstravagant dhe mjaft eksperimentues. Së fundmi, ajo ka ndarë me fansat fotosesionin e saj më të fundit. Ylli 43-vjeçar i realitetit kishte veshur një fustan iluzion të vlerësuar “X-rated”, i cili shfaqte një foto të një gruaje të zhveshur në pjesën e përparme, por fotot e saj nuk kanë pëlqyer mirë me disa ndjekës. Duke ndarë fotot në Instagram, Kourtney shkroi:

Nëse dëshironi të bëni një telefonatë, ju lutemi mbyllni telefonin dhe provoni përsëri.

Në foto, ylli i Kardashians kishte veshur një fustan “Balmain”, i cili shfaqte një printim të trupit të një gruaje në pjesën e përparme dhe një ëngjëll në anën e pasme. Për fotosesionin, Kourtney lidhi flokët në një topuz dhe zgjodhi një grim neutral. Disa njerëz komentuan në postim duke thënë se nuk e kuptojnë zgjedhjen e saj të modës.

Disa prej tyre janë shprehur:

Më falni të them, por kjo duket qesharake. Ky fustan është i pakëndshëm. Mbrapa është e bukur, por përpara.

Dikush tjetër shkroi:

Të gjitha paratë në botë dhe ende nuk mund ta blesh shijen.

Megjithatë, disa nga fansat e Kourtney e pëlqyen veshjen e saj të guximshme. Postimi i saj i fundit vjen pasi bashkëshorti i saj Travis Barker nderoi gruan e tij me një tatuazh të ri në pjesën e sipërme të kofshës. Bateristi 47-vjeçar i bëri homazhe Kourtney-t duke i bërë një tatuazh gjigant të syve të saj në lëkurën e tij. Ai debutoi veprën e artit në Instagram në një seri fotografish që e tregonin atë.

Ky nuk është i vetmi tatuazh që ai ka bërë për nder të Kourtney, pasi ai e mori emrin e saj mbi zemrën e tij në prill 2021, kur ata kishin vetëm katër muaj bashkë. Në tetorin e vitit të kaluar, Travis vulosi dashurinë e tij me një puthje dhe kishte si tatuazh buzët e Kourtney-t  në krahun e tij për të mbuluar një nga emrat e ish-it të tij. Sipas “Us Weekly”, Kourtney shtypi buzët e saj në një copë letër dhe Travis më pas transferoi shenjën e buzëkuqit në trupin e tij.