Celebrities Gossip Showbiz

Kourtney Kardashian zbulon çfarë do shohim në sezonet e ardhshme të “The Kardashians” në Hulu!

Kishte një lajm të mirë për fansat e The Kardashians të premten pasi Kourtney Kardashian konfirmoi se xhirimet e sezonit të tretë të programit Hulu janë duke u zhvilluar.

Një trailer dramatik për sezonin e dytë u publikua vetëm muajin e kaluar përpara lançimit të tij më 22 shtator dhe duket se nuk do të duhet të presim shumë për më shumë. Duke folur përpara nisjes së bashkëpunimit të saj të ri me markën e modës Boohoo në Nju Jork, 43-vjeçarja zbuloi:

Kam filmuar sezonin e tretë këtu. Ne jemi duke xhiruar sezonin e tretë tani.

Duke diskutuar sezonin e dytë ndërkohë, nëna e tre fëmijëve tha se shikuesit do të marrin një vështrim në lidhje me ndërtimin e dasmës së saj me bashkëshortin Travis Barker në Milano, por ndoshta jo vetë ceremoninë.

Travis dhe unë teksa shkojmë në Milano për të bërë veshjet tona të dasmës. Pra, kjo është një aventurë vërtet e mirë që ne ju sjellim.

Ajo vazhdoi:

Ka shumë gjëra familjare që sapo kanë kaluar gjatë sezonit të dytë. Kështu që ju mund ta shihni këtë.

Traileri i sezonit të dytë ngacmon emocionet për vëllezërit e motrat Kardashian-Jenner, me të gjithë ata, përveç Rob Kardashian, duke u shfaqur në të. Në fund shfaqet shkurtimisht nëna e tyre Kris Jenner, 66 vjeç.