Celebrities Gossip Showbiz

Kush mungoi? Brenda festës së ditëlindjes së Roza Latit, ish-banorët e BBV3 që ishin të pranishëm!

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të pesë finalistëve u mbajt me 25 Maj në Top Channel. Një reality-show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje, çmenduri, por mbi të gjitha transparencë. Edicionin e tretë të “Big Brother Vip” fituese u shpall Egla Ceno.

Ish-banorja e “Big Brother VIP3”, Roza Lati, ka festuar një ditë më parë ditëlindjen. E në këtë darkë ishin të pranishëm edhe disa nga ish-banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, me të cilët ajo ka ndarë rrugëtimin e saj në BBV3. Ndërkohë u vu re mungesa e Rike Roçit, më të cilën Roza ka patur një raport të ngushtë në shtëpinë e BBV3 por edhe jashtë saj. Madje Rike nuk ka bërë asnjë postim në rrjetet sociale për ditëlindjen e Rozës. E fansat janë kuriozë të dinë se çfarë po ndodh mes dy shoqeve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

Ledjona ka postuar në “Instastory” një video ku fillimisht ka kapur Julin dhe Erjolën teksa shohin në telefon, e mesa duket po lexonin lajmet që qarkullojnë në rrjet në lidhje me Françeskën. A është në të vërtetë Françeska në pritje të ëmbël? Këtë pyetje e bëri edhe Juli mbrëmë në darkën e organizuar nga Roza, ku Françeska iu përgjigj duke pirë verë