Celebrities Gossip Showbiz

“Më keq se turlia…”, Elvis Pupa ‘thumbon’ reperat shqiptarë!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhduar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët. Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në kujtesën e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Elvis Pupa shpesh herë shpreh mendimine tij në rrjete sociale në lidhje me çështje të ndryshme shoqërore, politike etj. Së fundmi Visi ka postuar një video, ku në një farë mënyre ka ‘thumbuar’ reperat shqiptarë për tekstet e këngëve të tyre aq sa është shprehur se janë mëkeq se turlia, pasi në një këngë janë të përfshira shumë gjuhë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gazeta Shqip (@gazeta_shqip)

Elvis Pupa ka qenë i ftuar në studion e “Wake Up”, ka folur për eksperiencën e tij në “Big Brother VIP” por edhe për marrëdhënien që ka me bashkëshorten e tij. Ai e konsideron atë jo vetëm si bashkëshorte, por edhe si shoqe gjë që ka funksionuar më së miri në marrëdhënien e tyre. Madje ai ka dhënë dhe një mesazh të rëndësishëm.