Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Më në fund zbulohet arsyeja se pse Brad Pitt kishte të njëjtin stil me të dashurat e tij!

Aktorja e njohur Gwyneth Paltrow i është përgjigjur më në fund një pyetjeje shumë të vjetër në lidhje me marrëdhënien e saj me aktorin Brad Pitt. Disa vjet më parë, njerëzit në rrjet gati u çmendën kur kuptuan se Brad pothuajse gjithmonë kombinohej me partneret e tij.

Duke filluar nga ngjyra e flokëve e deri tek stili i të veshurit, Brad nuk ka dështuar kurrë të ndikohet nga pamja e të dashurave të tij. Por kjo i la të gjithë me shumë pikëpyetje. A është bërë me qëllim? I kanë prerë flokët së bashku? Si nuk e kemi vënë re kurrë këtë? Por tanimë Gwyneth, e cila ishte në një marrëdhënie me Brad nga viti 1994 deri në 1997, më në fund po u përgjigjet disa prej këtyre pyetjeve.

Ndërsa promovonte një produkt të ri të flokëve, “Goop”, Gwyneth zbuloi se, ‘PO’, ajo dhe Brad i stilonin flokët e tyre së bashku. Aktorja u shpreh:

Prerje flokësh që kombinohen me njëri-tjetrin. Ne shkuam tek i njëjti parukier. Chris McMillan na i preu të dyve flokët ashtu.

Ndërsa Gwyneth pranon se stili i ngjashëm ishte, jo i qëllimshëm, ajo padyshim që duket sikur ka kujtime të mira nga marrëdhënia e saj e kaluar me Pitt.

Rikujtojmë se, Brad Pitt thuhet se ishte i magjepsur me personalitetin televiziv të Paula Yates dhe ai i dha asaj një unazë pas shumë flirtimi. Ylli 57-vjeçar i Holliwood-it mendohej se kishte shijuar personalitetin e Paula dhe e adhuroi atë pasi u transferua në Los Angeles me të dashurin e saj të atëhershëm Michael Hutchence, në vitin 1995.