Celebrities Gossip Showbiz

Me rastin e Krishtlindjeve Kylie vendosi t’i bëjë Stormi-t dhuratën më të bukur!

Bukuroshja Kylie Jenner tashmë ka një shoqe të re të vogël dhe me gëzof! Milionerja 24-vjeçare, tregoi kotelen e saj të re në një tre klipe në Story-t e saj në rrjetin social Instagram teksa festonte festën e Krishtlindjeve. Në pamjen e parë, macja në ngjyrë portokalli dhe të bardhë ulet në barkun e rrumbullakosur të Jenner-it, ndërsa ylli i “KUWTK” ledhaton fytyrën e maces ndërsa është ulur pranë oxhakut me pizhame festive.

Dy story-t e ardhshme paraqesin video të koteles së vogël që rrotullohet me kuriozitet, duke lëshuar disa majullima herë pas here. Jenner dhe Travis Scott i mbajtën gjërat relativisht private këtë sezon festash, më shumë se një muaj pasi 10 pjesëmarrës në koncert vdiqën në shfaqjen e Scott’s Astroworld Festival në Hjuston më 5 nëntor. Në atë kohë, të dy Scott dhe Jenner postuan deklarata dhe shprehur ngushëllimet për vdekjen e fansave.

Kjo nuk e ka ndalur reagimin e publikut kundër të dyve, por më së shumti vuri në dukje Scott që nuk e ndaloi shfaqjen shpejt. Scott dhe reperi Drake, të cilët u shfaqën për një këngë në shfaqje, u akuzuan në një padi prej 750 milionë dollarësh të ngritur nga 125 pjesëmarrës të Festivalit Astroworld.

Jenner ishte e pranishme në Festivalin Astroworld me vajzën e tyre 3-vjeçare, Stormi Webster. Ajo aktualisht është shtatzënë me fëmijën e dytë të çiftit. Në dhjetor, motra e Jenner, Khloé Kardashian mbrojti marrëdhënien e motrës së saj më të vogël me Scott pasi një përdorues i TikTok postoi imazhe të zbuluara të çiftit nga një foto e fundit e kopertinës së revistës, e cila ishte anuluar pas Tragjedia e Festivalit Astroworld.

Sipas postimit, një pjesë e historisë supozohet se thoshte:

Travis dhe Kylie dukeshin shumë rehat por edhe pse së shpejti do të kenë dy fëmijë së bashku  ata nuk janë dhe nuk kanë qenë çift për dy vjet. Shoku im punoi për këtë xhirim dhe tha se ata nuk flisnin me njëri-tjetrin gjatë gjithë kohës.

Ndërkohë që reagimi i Khloe ka qenë shumë i thjeshtë dhe normnalisht që do ti dilte në mbrojtje motrës së saj. Ajo ka shkruar poshtë video-s se:

Uau, nuk e di pse kjo revistë do ta shkruante këtë, por ata janë çift me njëri-tjetrin.

https://www.tiktok.com/@angelesfrancoo/video/7038331484339604782?sender_device=pc&sender_web_id=7046309841980147206&is_from_webapp=v1&is_copy_url=0