Celebrities Gossip

Meghan dhe Harry ndajnë foton e Lilibet në ditëlindjen e saj të parë!

Duka dhe Dukesha e Sussex-it kanë publikuar një foto të re të Lilibet në ditëlindjen e saj të parë në Frogmore Cottage gjatë jubileut të Platinumit. Harry dhe Meghan organizuan një festë në kopsht të shtunën për Lilibet e vogël, në pronën Windsor me tortë ditëlindjeje, tullumbace, lojëra festash dhe ushqime pikniku.

Ajo shihet në ditëlindjen e saj në një fotografi zyrtare me tufa të kuqërremta, e buzëqeshur dhe e veshur me një fustan blu të zbehtë me një hark të bardhë në flokë. Kjo është fotografia e dytë zyrtare e Lilibet pasi Duka dhe Dukesha e Sussex-it publikuan një kartolinë për Krishtlindje më 23 dhjetor.

Kur Princi Harry ishte gjithashtu një, ai u fotografua me flokët e tij të kuqërremta, të ngjashme me atë se si duket vajza e tij tani. Fotoja e Lilibet është realizuar nga fotografi dhe miku i çiftit Misan Harriman, i cili mori pjesë në piknik me gruan, fëmijët dhe thuhet edhe me anëtarë të familjes mbretërore.

Ata që thuhet se kanë qenë gjithashtu në Frogmore Cottage përfshijnë tre fëmijët e Zara dhe Mike Tindall, Mia, Lena, dhe Lucas, si dhe Savannah, dhe Isla, vajzat e Peter Phillips dhe Autumn Kelly. Princi Harry dhe Meghan Markle u larguan herët nga jubileu i Platinumit, ndërsa ata u kthyen me një avion privat për në Kaliforni me bagazhe që dukej se përfshinte një set lëkundëse prej druri që dukej i ngjashëm me atë të dhuratës.