Celebrities Gossip Showbiz

Fansat mbretërorë të mrekulluar nga pamja e Archie dhe Lilibet!

Fansat mbretërorë mbetën të mrekulluar pasi Princi Harry dhe Meghan Markle ndanë një foto të adhurueshme familjare që shfaqet në kartolinën e tyre të Krishtlindjes 2021. Fotoja e lezetshme është e para që ata publikojnë nga vajza e tyre Lilibet, e cila lindi në qershor, dhe gjithashtu jep një pamje të rrallë të djalit të tyre 2-vjeçar Archie.

Shumë kanë mbetur të mahnitur nga flokët e kuq të mrekullueshëm të Archie në momentin e parë, ndërsa në të njëjtën kohë dalluan një tipar shumë të njohur të vogëlushes Lili. Kur ishte fjala për Archie, shumë nuk mund t’i besonin flokët e tij të bukur dhe i krahasuan me ato të babait të tij Harry. Njëri shkroi në Twitter:

Shiko Archie! I adhurueshëm. Duket se edhe Lilibet do të ketë flokë të kuq. E bukur.

Njëri nga fansat shtoi:

Lilibet duket shumë e lezetshme! Flokët e kuq të Archie më japin gjithashtu ndjesi! Çfarë kartoline krishtlindjesh madhështore!

Ndërsa një fans tjetër tha:

Flokët e Archie janë po aq të kuq sa të babait të tij!

Kur ishte fjala për Lilibet, disa fansa treguan se si hunda i ngjante mamasë së saj Meghan. Fotoja e adhurueshme familjare është realizuar nga fotografi Alexi Lubomirski në shtëpinë e Harry dhe Meghan në Kaliforni gjatë verës. Ajo shfaq Meghan duke mbajtur Lilibet, e cila ka lindur në qershor, me vajzën duke i buzëqeshur me gëzim mamasë së saj. Harry shfaqet duke qeshur, ndërsa Archie gjithashtu ka një buzëqeshje të madhe në fytyrën e tij.