Celebrities Magazine Showbiz

Meghan Markle ndez spekulimet për ndërhyrje plastike: “Ajo dëshiron të jetë Kate Middleton”!

Dukesha e Sussex Meghan Markle ka bërë paraqitjen e saj të parë që kur njoftoi se nuk do të marrë pjesë në kurorëzimin e mbretit Charles dhe disa thonë se pamja e saj e re e mrekullueshme është në mënyrë të dyshimtë e ngjashme me kunatën, Princeshën Kate Middleton. Markle debutoi me një model flokësh të drejtë ndërsa u shfaq përmes një lidhjeje video në TED Talk të mikut të saj fotografi Misan Harriman gjatë fundjavës, duke ndezur spekulime në mesin e vëzhguesve të mediave sociale.

E trishtuar Meghan Markle dëshiron të jetë kaq shumë si Kate Middleton.

Një tjetër pretendoi se Markle, 41 vjeçe, kishte ndryshuar ngjyrën e syve të saj në mënyrë që të dukej si kunata e saj 41-vjeçare, duke thënë:

Meghan Markle, e cila është xheloze dhe e fiksuar pas Princeshës së Uellsit, mban lente kontakti ngjyrë lajthi për t’u dukur si Kate. Ajo duket sikur po përpiqet të duket si Kate, kjo nuk do të ndodhë.

Ndërkohë, mbështetësit e shumtë të Markle dolën masivisht në bisedat për çdo punë kozmetike.

Meghan nuk bëri operacion plastik. Ka të bëjë me ndriçimin, këndet dhe konturimin. Dhe drejtimi i flokëve është diçka që bëjnë shumë femra me ngjyrë. Nuk ka të bëjë fare me fshirjen e të gjitha gjurmëve të origjinës. Gjithashtu, të bardhët duhet të mbyllin gojën për flokët e grave të zeza. Ju po e akuzoni Meghan se ka kryer operacione plastike kur i gjithë personi juaj në internet është krijuar nga AI. Vajza Mirupafshim! Meghan nuk ka nevojë për operacione plastike! Ajo është e puthur nga dielli, duke u dashuruar dhe hidratuar! 

Të tjerë, ndërkohë, pohuan se Markle e mrekullueshme mund të mos ketë dashur t’i ngjante një ylli mbretëror, por më tepër me një yll të Hollywood-it. Markle ka qenë kryesisht jashtë vëmendjes muajt e fundit, duke nxitur disa të spekulojnë se ajo mund të ketë kryer disa procedura kozmetike.

Mendoj se mungesa publike e Meghan është shpjeguar. Dhe nuk kishte të bënte me fëmijët.

Të tjerë peshuan mbi punën që besonin se dukesha kishte bërë.

Liftimi i fytyrës, mbushësi i tretur në buzë, heqja e dhjamit bukal, më shumë mbushës në faqe, botox, fasetat më delikate, implantimi i mjekrës është supozimi im. Ajo kishte nën sy të mbushur dhe një ngritje të syve.

Përfaqësuesit e Markle nuk pranuan të komentojnë në lidhje me akuzat e reja, por të brendshëm pranë kampit Archewell i thanë The Post se ajo mohoi pretendimet për operacionin. Burime të shumta që kanë punuar me Markle thanë se ajo shtoi shumë peshë me të dyja shtatzënitë dhe më në fund ka humbur peshën që fitoi me vajzën, Lili, gjë që përbën stilin e saj të ri. Ndërsa pamja e re e Markle sigurisht që ka ndezur muhabet, është larg nga tema e vetme që ka dukeshën në qendër të vëmendjes. Ylli e nxiti median e mediave sociale pasi njoftoi në fillim të këtij muaji se nuk do të marrë pjesë në kurorëzimin e Charles më 6 maj.